Як барчани приєднались до флешмобу на честь 50-річчя "Червоної рути"

Одразу в десяти містах України фонди громад зібрав охочих взяти участь у Community хорі до 50-річчя пісні Володимира Івасюка “Червона рута”. Єдина громада, яка представила у цьому флешмобі Вінниччину – Фонд громади “Барі”.

“Кілька десятків барчан у педколеджі під керівництвом хормейстра Наталії Сошинської співали цю пісню”, – інформує БарNews.City.

Community хори єднають Україну!

14 лютого 2020 року фонди громад десяти міст та містечок України, які об'єдналися у Мережу розвитку локальної філантропії, зіібрали часто не знайомих між собою людей та, утворивши унікальні хори громад, заспівали "Червону руту" Володимира Івасюка, якій у цьому році виповнюється 50 років!Дякуємо "першопрохідцю" у створенні Community хору – Фонд громади міста Херсон "Захист" за ідею та координацію цього пісенного флешмобу, усім фондам громад, які організували беспрецендентне, дивовижне, ні з чим за позитивним ефектом не зрівняне масове дійство, об'єднавши піснею Україну!Щиро вдячні команді телеканалу "Херсон Плюс" за класний кліп! Він передав справжньо шалені емоції, які вирували у різних регіонах України у цей день!Красно дякуємо Isar Ednannia ! Без вашої суттєвої підтримки все було б не так масштабно та яскраво!!!Ми вміємо об'єднувати людей, даруючи їм позитивні емоції, мотивуючи до добрих справ та головне – будуючи довіру в країні! Ми, фонди громад різних регіонів України, впевнені: у нас – все попереду!

Опубліковано Національна мережа розвитку локальної філантропії Пʼятниця, 28 лютого 2020 р.

Згодом Мережа розвитку локальної філантропії, в яку входять усі десять фондів громад-учасників флешмобу, виставила на своїй сторінці у Фейсбук фінальний відеокліп.

Нагадаємо, у Барських школах запровадять електронні журнали.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

571 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.