Вінниччина у ТОП-5 регіонів, де росте обсяг українських пісень у ефірі

Середній показник частки пісень українською мовою в ефірі регіональних і місцевих FM-радіостанцій становить 52%. Про це днями повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

“Що стосується обсягу пісень українською мовою на місцевих і регіональних радіостанціях, найголовніше – в їх ефірі кожна друга пісня звучить саме українською. Результат, який ми зафіксували, становить 52%. Тобто наші мовники незалежно від регіону забезпечують перевиконання цих норм”, – пояснив він.

За словами Костинського, порівняно з попереднім періодом частка україномовних пісень зросла на п’ять відсоткових пунктів, а перевиконання визначеної законом квоти сягає 17 відсоткових пунктів.

За його словами, найбільша динаміка зростання обсягу україномовних пісень спостерігалась у восьми областях України: Харківська – на 16 відсоткових пунктів, Сумська – на 15 в.п., Херсонська – на 12 в.п., Полтавська – на 10 в. п., Вінницька і Черкаська – на дев’ять в. п., Луганська і Волинська області – на вісім відсоткових пунктів.

Нагадаємо, три нових радіостанції запрацюють у обласному ефірі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

831 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.