Вінничанка на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірки України» тріумфувала з піснею

Талановита учениця вокально-хорового відділу Вінницької дитячої музичної школи № 2 Анна Грисюк, нещодавно взяла участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірки України», який проходив в місті Одесі (дистанційно). Анна виступила у номінації «естрадний спів» та виборола І місце. Дівчина підкорила членів журі своїм чуттєвим та щирим виконанням пісні «Незламна».

Незадовго до повномасштабного вторгнення Анна разом із родиною поїхала до Єгипту, де їх застала звістка про війну в Україні. Понад пів року сім’я прожила за кордоном, проте дівчинка не полишала заняття музикою. Лише влітку родина змогла повернулася до рідної Вінниці. Тож дівчинка із насолодою продовжила займатися у музичній школі.

Викладачка переможниці Мирослава Куртаніч розповіла, що її учениця старанно готувалася до конкурсу. «Відстань у понад 2000 км не стала перепоною на шляху до нових перемог Анни. Вона із величезним завзяттям навчається, протягом року здобула не одну перемогу в конкурсах та фестивалях різних рівнів», – говорить викладачка вокально-хорового відділу Вінницької дитячої музичної школи № 2 Мирослава Куртаніч.

Дівчинка, окрім занять вокалом, ще й опановує гру на фортепіано у музичній школі, цей рік для неї – випускний.

«Копітка праця Анни, винагороджує її старання чудовими результатами. Композиції у її виконанні звучать віртуозно та професійно, вони легкі та вишукані. Пісню «Незламна» на конкурсі виконала бездоганно. Адже слова про красу землі та силу роду наразі у всіх на вустах», – каже викладачка дівчинки Мирослава Куртаніч.

А ще юна піаністка сама активно шукає в інтернет-мережі твори, вивчає їх та збагачує свій репертуар. Після відвідин Єгипту, у її доробку з’явилися також композиції арабського світу.

«Незалежно від того, ким я буду в майбутньому, музика – це моє життя», – говорить Анна Грисюк.

А ще дівчинка поділилася, що найближчим часом планує записати три пісні на студії звукозапису та вірить, що незабаром будуть нові перемоги у музичних конкурсах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook