Вінничан запрошують на виставу без сюжету, героя та самої п'єси

Вінничан 17 лютого запрошують на експериментальну виставу “Малюнки Марка Кропивницького. Темний альбом” – без сюжету, героя та навіть самої п’єси. Це проект режисера Романа Хегай-Семенова спільно з акторами Вінницького театру ім.Садовського.

“Вистава – експеримент по втіленню української класичної драматургії. Текст взятий із п‘єс Марка Кропивницького, корифея українського театру, до якого вже є стале шаблонне сприйняття, як до так званої «шароварщини», – інформують організатори.

За їх словами, тексти Кропивницького автором використовуються як матеріал для позатекстової епічної оповіді. Структура вистави нагадує монтаж документального фільму. Її можна назвати «вистава-мозаїка» у якій сюжет відсутній, головний герой відсутній та навіть сама п’єса відсутня.

“Це перетворення та переоцінка творів «батька українського театру» це спроба вивести його побутовий реалізм в актуальні художні образи. Пошук форм та змістів адекватних сучасності, що є головним для театру сьогодення. Побутові розмови є тлом для зображення сутності людських стосунків. Таким чином з побуту складається панорама життя. Предмет розгляду не окрема людина, а суспільство”, – додають організатори.

Кількість місць обмежена, вхід лише за вхідними запрошеннями. Стосовно вхідних запрошень звертатися до Романа Хегай-Семенова.

Вистава відбудеться у Вінницьком обласному молодіжному центрі “Квадрат” “вул.Театральна, 15) 17 лютого о 17.00.

Нагадаємо, гурт «Експромт» 5 березня презентує у Вінниці вечір латиноамериканської музики.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.