Вінничан запрошують на виставку сублімативної фотографіки

У Вінницькій міській бібілотеці №11 відкрилась персональна виставка фотохудожника, члена спілки фотохудожників України Сергія Мороза.

В експозиції, що має назву «Цукор ДаДа», представлено 30 робіт. Вони створювалися у різний час та виконані у техніці сублімативної фотографіки. За словами автора, це новий напрям сучасного абстрактного мистецтва.

“Це своєрідний синтез фотографії та абстрактного живопису. Через таке поєднання намагався передати свій внутрішній світ. Кожна робота – певний душевний порив, що вилився в оригінальний образ. Він, ніби і знайомий нашому оку, але не несе смислового навантаження, а є лише декоративною плямою. І якщо відвідувач виставки побачить в тому щось своє, індивідуальне, дописуючи образ власною уявою, то я буду безмежно радий. Значить те, чим займаюсь – не даремно”, – розповів Сергій Мороз.

Зі слів Сергія Мороза, він не вперше представляє свої фотохудожні роботи у виставкових залах. Було вже чимало мистецьких проектів, як у рідному місті, так і за його межами. Нещодавно отримав запрошення від киян та поляків, яким сподобалась його творчість. Щодо нинішньої експозиції, то вона презентована Вінницькою обласною організацією Національної спілки фотохудожників України та Вінницьким народним клубом фотомистецтва «Обрій».
Оглянути виставку персональних робіт фотохудожника можна у бібліотеці №11 (вул.Князів Коріатовичів, 189).

Нагадаємо, у холі Вінницької міськради оселились символи 2020 року (ФОТО).

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1470 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.