Вінничан запрошують на історичну лекцію та показ сучасного українського кіно просто неба

У День Державного Прапора України, 23 серпня, вінничани матимуть змогу відвідати лекцію «Вінниця. Україна. Незалежність». Захід проведуть на Європейській площі. Одразу по закінченню лекції на містян чекатиме кінопоказ сучасного українського кіно просто неба.

Про це повідомляє Центр історії Вінниці.

А вже наступного дня, 24 серпня, ми презентуємо однойменну виставку, присвячену 30-річчю відновлення Незалежності України. Там ви зможете дізнатися про наступне: як жила Вінниця в умовах кризи радянського ладу, чому вінничанам забороняли мітингувати, скільки містян підтримало незалежність України, а також багато іншого про вінницькі реалії кінця 80-х початку 90-х років минулого століття. Виставка працюватиме з 13: 00 до 20: 00 на Майдані Незалежності,

– зазначають у повідомленні Центру.

Також, працюватиме фотолокація “Сила України”, де реконструктори та військові демонструватимуть традиції захисників України від Середніх віків до сучасності. Також під час виставки техніки буде змога зробити фотографію з панцерником “Отаман Петлюра”. Час роботи виставки з 10: 00 до 15: 00, локація – Європейська площа.

Нагадаємо, що у Вінниці до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України буде організовано ряд урочистостей, фестивалей та цікавих локацій. Ознайомитись з переліком подій можна за посиланням.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook