Низку перемог здобули студенти ВНТУ на мистецькому конкурсі в Болгарії

Студенти ВНТУ на міжнародному конкурсі «Творчість без меж» у Болгарії вибороли відразу 20 медалей — 10 золотих, 7 срібних, 3 бронзових.

Місто Хасково вибране для проведення конкурсу не випадково. Воно відоме не тільки найвищим у світі монументу (32,8м) Богородиці з Немовлям, який занесено до книги рекордів Гіннеса, а й проведенням великої кількості літературних і мистецьких фестивалів. У місті є декілька картинних галерей. Конкурси, які проводяться в Хасково, є всесвітньовідомими.

“Міжнародний конкурс «Творчість без меж» проводився в Хасково під патронатом Європейського комісару з цифрової економіки та суспільства, депутата Європейського парламенту Марії Габрієл, яка входить до складу журі. Саме тому рівень оцінювання робіт був дуже високий”, — інформує пресслужба ВНТУ.

Єврокомісар з цифрової економіки та суспільства Марія Габріел переглядає конкурсні роботи студентів й учнів з Вінниці

Особливістю конкурсу «Творчість без меж» було подання робіт у твердій копії, що створило серйозну проблему з доставки робіт в Болгарію в період короновірусу. Оскільки роботи готувалися в електронному вигляді, то важливо було достовірно передати кольори при друці на папері, оскільки використовуються різні системи змішування кольорів.

ВНТУ ретельно готувався до конкурсу, про що свідчить кілька ітерацій відбору робіт. Важливо було достойно представити Україну в різних номінаціях і вікових групах.

Наймолодшому учаснику студії комп’ютерної графіки було 7 років, а найстаршому – 22.

ВНТУ виборов на конкурсі відразу 20 медалей, що вдвічі більше, аніж торік. Студенти отримали 10 золотих медалей, 7 срібних, 3 бронзових.

Переможці — Бабій Дарина, Романюк Михайло, Красінський Ілля, Власов Ярослав, Вікарчук Анастасія, Азарова Вероніка, Станіславенко Євген, Кокушкін Владислав, Цвєткова Юлія, Величко Михайло, Кучинська Уляна, Шмалюх Владислав, Марущак Артем, Шахно Вадим, Штокал Алла, Черниш Анастасія, Сорока Сергій, Липач Марія, Попов Владислав, Величко Михайло.

Серед переможців 6 школярів і 3 першокурсники, що дає впевненість у майбутніх перемогах. Студент четвертого курсу факультету ІТКІ Величко Михайло здобув відразу дві медалі в різних номінаціях.

Готували конкурсантів керівники студії комп’ютерної графіки ВНТУ — заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк і заступник декана факультету ІТКІ, кандидат технічних наук, доцент Вікторія Войтко.

Нагадаємо, у Вінниці художнє училище підписало договір про співпрацю з ВНТУ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

880 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.