«Ми – Українці, наш дім – Україна»: у Вінницькому Терцентрі провели патріотичний захід-квест

Вчора, 24 січня, у У Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування провели тематичний захід-квест під назвою «Ми – Українці, наш дім – Україна», присвячений соборності України. Завдання для учасників гри були різноманітні: філологічні, музичні, географічні. Головна мета заходу – згуртуватися та дізнатися більше про власну країну.

У квесті брали участь підопічні двох гуртків Терцентру: вокально-музичного та української мови. З кожного гуртка – по п’ять мотивованих учасників. Одна команда обрала собі назву – «Незламність», друга – «Подоляночка». Звісно, перемогла «дружба», адже мета квесту – не обійти суперника, а навпаки – усім згуртуватися.

На учасників чекало 7 різноманітних завдань. Стосувалися вони музики, традицій, української мови, видатних співвітчизників, географії. На захід принесли також власноруч приготовані українські страви, щоб почастувати один одного.

Як зазначила завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова, у Вінницькому Терцентрі беруть участь не тільки вінничани, але й переселенці з різних куточків України. Тому захід до Дня Соборності отримує серед підопічних Терцентру нового звучання, адже і сам заклад згуртував людей різних регіонів.

У квесті брала участь і пані Тетяна, відвідувачка Терцентру. У 2014 році вона переїхала у Вінницю з Донецька. Для жінки єдність України важить багато. Її рідне місто на сході України окуповане, тож Вінниця стала для пані Тетяни другим домом.

«Мрію, щоб Україна була єдиною, а Донецьк – знову вільним українським містом», – каже пані Тетяна.

Нагадаємо, щоб записатися до Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування, телефонуйте за номером 67-05-90 або за адресою вул. Соборна, 50.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook