Затримано нелегального мешканця Індії у Вінниці

24 червня у ході проведення профілактичних заходів під умовною назвою “Мігрант” оперативники Управління міграційної поліції та Вінницького райуправління виявили громадянина Індії, який перебував на території нашої держави з порушенням міграційного законодавства.

Про це інформує Місто, посилаючись на ГУНП у Вінницькій області.

Як з’ясувалось, у квітні 2021 року Управлінням державної міграційної служби у Вінницькій області прийнято рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання іноземця, однак, правопорушник проігнорував рішення та у вказаний термін не залишив територію України.

Відносно чоловіка склали протокол про вчинення адміністративної відповідальності, передбачного ч. 1 ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні й транзитного проїзду через територію України). Відносно нього прийнято рішення щодо примусового його видворення за межі України з одночасною забороною на в’їзд до України терміном на 5 років.

До вирішення питання про екстрадицію чоловік перебуватиме у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України.

Заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері тривають.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook