Чиновника, який сприяв розкраданню вінницьких лісів, засудили на п'ять років

Калинівська місцева прокуратура Вінницької області скерувала позов у інтересах держави в особі Хмільницької міськади про стягнення безпідставно збережених коштів орендної плати. Позов надійшов до Господарського суду Миколаївської області та стосується 850 тис. грн. за користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів.

“Підставою звернення прокурора до суду слугувало тривале використання юридичною особою земельної ділянки площею 38 га у Хмільнику Вінницької області без правовстановлюючих документів та сплати орендної плати”, – інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Зокрема, установлено, що, починаючи з червня 2017 року, відповідач є власником нерухомого майна – будівель і споруд комерційного призначення. Також використовує земельну ділянку, що розташована в межах Хмільника та на якій розташовані зазначені будівлі та споруди, однак, орендну плата за користування земельною ділянкою з червня 2017 року по теперішній час не сплачував. Це й призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів.

“Господарський суд Миколаївської області відкрив провадження та призначив судовий розгляд цього позову”, – додають у прокуратурі.

Нагадаємо,

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3.9K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.