У Вінниці офіцер поліції захоплюється детективами Агати Крісті та... вишиванням

Начальниця сектору аналізу та планування Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Світлана Лацук у правоохоронних органах – 18 років. Починала вона свою службу дільничним офіцером і жодного разу не пожалкувала про свій вибір.

Знайомить вінничан з історією цієї чудової жінки відділ комунікації поліції Вінницької області.

“Мрія бути правоохоронцем з’явилася у мене ще у дитинстві. Захоплення фільмами про затримання злочинців та детективні книжки переросли в бажання допомагати людям, але у ті роки правоохоронець вважався суто чоловічою професією, тому після закінчення школи вступила у педагогічний університет на історичний факультет, – розповідає Світлана. – За роки навчання бажання працювати у правоохоронних органах мене так і не залишило, прийшла в паспортну службу на цивільну посаду. А далі була служба в дільничних, коли зрозуміла, що аби з тобою рахувалися колеги-чоловіки – треба досконало опанувати свою роботу”.

Як каже Світлана, з першого робочого дня їй стало зрозумілим, що професія, яка їй так подобалась з дитинства, вимагає великої, наполегливої праці, відповідальності та дисципліни.

Нині Світлана очолює сектор, який здійснює аналіз та планування роботи підрозділів превентивної діяльності. І від її професійності залежить ефективність роботи служб, які надають допомогу людям. Вона вимоглива до себе та підлеглих.

Після виснажливого робочого дня Світлана поспішає додому, де на неї чекає домашній улюбленець Багір.

Поліцейська зізнається, що найкращим відпочинком для неї є Hand Made. Жінка опанувала різні техніки вишивання. Її оселю прикрашають власноруч створені картини. Переважно це пейзажи та квіти.

Світлана захоплюється детективними книжками. Особливо романами Агати Крісті.

Нагадаємо, у Вінниці суддя-меломан навіть судові рішення пише під музику Bon Jovi.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook