Кримінальне провадження стосовно депутатки Вінницької міськради закрили

Апеляційний суд 15 червня закрив кримінальне провадження, в якому фігурують депутатки Вінницької міської ради: обвинувачена в нанесенні легких тілесних ушкоджень Ганна Давиденко й потерпіла Наталя Панчук.

“Отож, колегія задовольнила клопотання адвоката обвинуваченої. Він також просив вирок першої інстанції скасувати та звільнити його підзахисну від кримінальної відповідальності  через закінчення строків давності”, – інформує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

У своїй же апеляційній скарзі Ганна Давиденко наполягала на скасуванні вироку через відсутність у її діях складу злочину, але 15 червня свою думку змінила й підтримала свого адвоката.  

“Згідно зі статтею 49 Кримінального кодексу України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили минуло, зокрема, три роки. Йдеться про злочин невеликої тяжкості, за який передбачено обмеження або позбавлення волі. Кримінальне ж правопорушення датовано квітнем 2017 року”, – додає пресслужба суду.

З вироком першої інстанції можна ознайомитися за посиланням.

“Звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі статті 49 КК України через закінчення строків давності – це не реабілітуюча підстава. Тому потерпілий може оскаржити ухвалу апеляційного суду до касаційної інстанції”, – зауважує пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Нагадаємо, за підробку документів на землю мешканця Теплицького району чекає суд.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook