Інспектори Муніципальної варти здійснюють рейди, щоб виявити недобросовісних господарів

Серед іншого об’єктом уваги інспекторів КП “Муніципальна варта” є чистота водойм міста. Тож щодня вартові перевіряють вінничан на сумлінне ставлення до природи та дотримання Правил благоустрою.

Порушення правил охорони водних ресурсів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі до 1360 гривень.

Як розповів начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, у вересні інспектори перевірили понад 80 домоволодінь, де за інформацією небайдужих вінничан, господарі зливали нечистоти та рідкі відходи у струмки або ж не облаштували належним чином вигрібні ями.

“З початку року працівники Муніципальної варти склали понад 58 протоколів про адміністративне правопорушення. Йдеться про відсутність облаштування вигрібних ям та виведення труб для рідких відходів у струмки. Звісно, їх ми демонтували”, – повідомив Віталій Чигур.

Традиційно щороку слідкують за акваторією головної водної артерії Вінниці – Південним Бугом. Інспектори перевіряють, чи не забруднюють річку та струмки, а також прибережні зони. Серед порушників виявили й тих, хто незаконно виїхав на Буг на водному транспорті.

“За статтею 116 ч.1, 5 було складено два адмінпротоколи про правопорушення. Люди каталися без посвідчення на право керування плавзасобами і ще один протокол склали за керування плаваючим засобом іншою особою, а не власником”, – додав Віталій Чигур.

Нагадаємо, інспектори КП “Муніципальна варта” продовжують щодня слідкувати, чи дотримуються вінничани Правил благоустрою. В ході роботи вони перевіряють, чи не спалюють містяни суху рослинність, чи не паркуються у невстановлених місцях, а також протидіють стихійній торгівлі у громадських місцях, слідкують за безпекою в школах та перевіряють найпростіші укриття в житлових багатоповерхівках та інших об’єктах господарювання – кафе, магазини тощо.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook