Інспектори “Муніципальної варти” притягли до відповідальності чоловіка за незаконну обрізку дерев у Вінниці

Нещодавно співробітники комунального підприємства “Муніципальна варта” виявили, що на вулиці Северина Наливайка у приватному секторі чоловік вирішив вирубати гілля з багаторічних дерев. Це порушило Правила благоустрою Вінницької міської територіальної громади, і його притягнули до адміністративної відповідальності.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповів начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, за самовільне пошкодження зелених насаджень на організатора цих робіт інспектори склали протокол за ст.152 КУпАП.

“Згідно з Правилами благоустрою ВМТГ задля проведення санітарної чистки дерев на території загального користування потрібен попередній акт обстеження зелених насаджень, після висновків якого тільки балансоутримувач (у цьому випадку МКП “Вінницязеленбуд”) цієї території може забезпечувати належний стан дерев”, – повідомляють у КП “Муніципальна варта”.

Тим часом у МКП “Зеленбуд” нагадують, що санітарну обрізку дерев проводять щороку навесні, які тільки дозволяють погодні умови. Задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей, майстри обрізають сухе гілля, яке може зламатись при поривах вітру, а також те, що заважає руху громадського транспорту.

Віталій Чигур також додав, що “Муніципальна варта” активно комунікує з вінничанами. Небайдужі мешканці громади регулярно звертаються з різними проханнями та повідомленнями. З початку 2024 року опрацювали понад дві сотні звернень від містян у телефонному режимі та через месенджери.

У разі виявлення правопорушенням, повідомляйте за номером (067) 410 21 01 (Ситуаційний центр), або ж до Цілодобової варти за номером тел. 15-60.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook