Афера: 200 вінничан можуть втратити свої авто

200 машин із вінницького штрафмайданчика мають вивезти на утилізацію – як брухт. Це і кредитні авто, і ті, які потрапили на майданчики як докази у справах по ДТП. За інформацією «Міста», у цьому списку може виявитися і «золотий «Крайслер» Віктора Малиновського.

Ці автомобілі значаться у рішенні Миколаївського суду, яке активісти називають сумнівним і впевнені, що по ньому прокуратура має розпочати кримінальне провадження. Про це говорить активіст Володимир Черкас.

– Голова ліквідаційної процедури «Інформ-ресурсів», разом з «не руським» баригою помітили практичні практично усі речові докази і з дня на день обіцяли їх забрати. У список «утилю» потрапили далеко не старі і не дешеві автомобілі, в основному це «TOYOTA LAND CRUISER», «RANGE ROVER», «BMW X5» і т.д., – повідомляє активіст Володимир Черкас. – З вінницького штрафмайданчика мають вивезти близько 200 одиниць транспорта, які затримани на користь виконавчої служби, за рішенням слідчих і в порядку адміністративного затримання. Серед них і ті, які усього парку місяців як потрапили на спецмайданчик.

За словами Володимира Черкаса, ДП «Інформ-Ресурси», яке і володіє штрафмайданчиками по усій Україні, розпочало процес ліквідації і на останок просто хоче «зняти гроші». Свій допис у мережі активіст так і почав «Багатомільйонна афера від МВС… наостанок…»

Автомобілі з вінницького штафмайданчика, які за рішенням суду стали безхозним брухтом, це і кредитні авто, і речові докази, які після ДТП забрали на майданчик. І деякі з них – зовсім нещодавно. Оголошення про їх утилізацію Володимир Черкас бачив у газеті «Урядовий кур’єр». І у активіста є великі сумніви, що усі ці автомобілі доїдуть на утилізацію. Він думає, що багато з них просто підуть на перепродаж. 

– Безумовно, поліція рве на собі сорочку, що не дасть вивезти власність громадян, але за часту обіцянки поліції залишаються обіцянками. Буде команда зверху і всіх вони красиво кинуть! – каже Володимир Черкас. Він уточнює, що питання утилізації цих авто і саме рішення суду обговорювалося днями на нараді у прокуратурі. – Критична ситуація озвучена у прокуратурі, яка має оскаржити завідомо неправосудне рішення миколаївського судді, але хто встигне раніше – питання цікаве. Поки силовики будуть боротися з проблемою, бариги уже по повній виконують куплене рішення суду і сотні автомобілів уже вивезені із ш штафмайданчиків.

Що робити людям, чиє авто потрапило у список «брухту»?

– З одного боку вони не можуть забрати автомобіль, бо це авто «кримінальне» і як доказ, – пояснює Володимир Черкас. – З другого боку – людина завтра прийде, а її автомобіля уже немає…

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2861 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.