30 жовтня на сесії міської ради ухвалили Програму розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки. У ній йдеться про популяризацію культури підприємництва, промоцію місцевого бізнесу, розвиток бізнес-компетенцій, покращення бізнес-клімату. Очікується створення нових об'єктів інфраструктури підтримки бізнесу, збільшення кількості суб'єктів малого і середнього підприємництва (МСП), вихід вінницьких підприємців на нові ринки та збільшення обсягів експорту товарів та послуг МСП.
ВАЖЛИВО:
Спортсмени з Вінниці стали призерами міжнародного турніру з тхеквондо
На Вінниччині сапери знищили міну часів Другої світової війни
У Вінниці схвалили нові житлові ваучери для ВПО та ветеранів
У Вінниці двоє дітей постраждали внаслідок вибуху невідомого предмета
Вінничанка Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо
Чотири ДТП з постраждалими сталися на Вінниччині за минулу добу
У Вінниці всі міські пляжі визнали небезпечними для купання
Вінниця презентувала проєкти на міжнародній конференції URC 2026 у Польщі
У Вінниці двох підлітків засудили за спробу диверсійних дій
Розкрадання газу та закупівлі на мільйони: на Вінниччині викрили організовану групу
У Вінниці оштрафували чоловіка за незаконне викидання будівельного сміття
Постраждалих від війни у Вінниці реабілітують за підтримки французької організації MEHAD
У Вінниці відновили оформлення та видачу Муніципальних карток вінничанина
У Вінниці навчали розпізнавати астму та правильно користуватися інгалятором
Ляльковий театр, лабіринти та автономне світло: як ветеранка створила улюблене місце малечі в Козятині
Сморід у повітрі: як діяти вінничанам
Понад 300 000 грн штрафу за руйнування доріг: на Вінниччині заблокували три фури з зерном
На двох державних автотрасах Вінниччини стартував ремонт покриття
Ветеран із Вінниччини Ярослав Бегас завоював три медалі на чемпіонаті Європи
Категорія: Міська рада
Затверджено нову трьохрічну Програму розвитку туризму Вінниці
Сьогодні 30 жовтня сесійним рішенням було схвалено Програму розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки. Це перша з цільових програм, через які відбуватиметься реалізація Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року.
На Кореї триває будівництво мережі напірної каналізації по пров. Бестужева
У Вінниці продовжуються роботи по будівництву мереж водопостачання та водовідведення. У минулому році розпочалась реалізація масштабного проекту по будівництву каналізації на території приватного сектору мікрорайону «Корея». Щоб приєднати частину вулиць мікрорайону до загальноміської мережі, минулого року було розпочато будівництво напірної мережі каналізації.
У будівлі Палацу дітей та юнацтва ремонтують дах
В цьому році в місті розпочалась термомодернізація будівлі Вінницького палацу дітей та юнацтва. Перший етап – реконструкція даху з утепленням. Її розпочали наприкінці літа, і наразі роботи виконані на 60 відсотків.
Стали відомі переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»
Сьогодні, 28 жовтня, відбулося засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ». Цього року перемогу отримали 7 великих проєктів та 9 малих. На їх реалізацію у 2021 році буде виділено 8 млн грн.
У місті продовжується ремонт тротуарів – нещодавно завершились роботи по Немирівському шосе та вул. Некрасова
Близько 1650 м кв тротуарів було відремонтовано в цьому році по Немирівському шосе на ділянці від вул. Чехова до вул. Шимка. Також нещодавно завершився поточний ремонт пішохідної частини по вул. Некрасова, тут роботи виконані на ділянці від вул. Янгеля до вул. Стрілецька – заасфальтовано 1187 м кв .
З початку року уже виконали капремонт інженерних мереж у 37-ми будинках
У Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування з мешканцями. Нещодавно завершили роботи по вул. Л. Ратушної, 128а. Загалом цього року уже провели капремонт мереж у 37-ми багатоповерхівках.
У Вінниці на COVID-19 хворіє 1247 вінничан
Протягом тижня у місті зберігався високий рівень захворюваності на COVID-19. Наразі у місті хворіє 1247 вінничан. З початку пандемії у Вінниці померло 69 людей. Завантаженість відділень, де лікують інфікованих коронавірусом та громадян з підозрами, становить близько 90%.
На виїзді з мікрорайону Академічного встановили світлофор
Відсьогодні у Вінниці на перехресті вулиці А. Шептицького та Сабарівське шосе почав працювати світлофор. Його уже підключили до системи Вінницького КП «СМЕД ОДР». Регульований переїзд перехрестя дозволив розвантажити виїзд з мікрорайону у години пік та підвищить безпеку руху на цій ділянці.
Відсьогодні вінничани можуть зробити ПЛР-тест у міському лікувально-діагностичному центрі
На четвертому поверсі міського лікувально-діагностичного центру, який розташований за адресою вул. Київська, 68, розпочала роботу муніципальна лабораторія для ПЛР-тестування. Тут робитимуть аналіз, який показуватиме, чи є у людини наразі коронавірус в організмі. Вінничанам, які отримують субсидії, аналіз робитимуть за половину ціни, а учасникам бойових дій – безкоштовно.










