Керівники обох медичних закладів району - Теплицька центральної районної лікарні та Теплицького центру первинної меддопомоги в зв‘язку із поширенням коронавірусної інфекції постійно шукають додаткових шляхів, аби убезпечити як медпрацівників, так і пацієнтів від зараження COVID-19.
ВАЖЛИВО:
Спортсмени з Вінниці стали призерами міжнародного турніру з тхеквондо
На Вінниччині сапери знищили міну часів Другої світової війни
У Вінниці схвалили нові житлові ваучери для ВПО та ветеранів
У Вінниці двоє дітей постраждали внаслідок вибуху невідомого предмета
Вінничанка Анна Сипко здобула бронзу міжнародного турніру з тхеквондо
Чотири ДТП з постраждалими сталися на Вінниччині за минулу добу
У Вінниці всі міські пляжі визнали небезпечними для купання
Вінниця презентувала проєкти на міжнародній конференції URC 2026 у Польщі
У Вінниці двох підлітків засудили за спробу диверсійних дій
Розкрадання газу та закупівлі на мільйони: на Вінниччині викрили організовану групу
У Вінниці оштрафували чоловіка за незаконне викидання будівельного сміття
Постраждалих від війни у Вінниці реабілітують за підтримки французької організації MEHAD
У Вінниці відновили оформлення та видачу Муніципальних карток вінничанина
У Вінниці навчали розпізнавати астму та правильно користуватися інгалятором
Ляльковий театр, лабіринти та автономне світло: як ветеранка створила улюблене місце малечі в Козятині
Сморід у повітрі: як діяти вінничанам
Понад 300 000 грн штрафу за руйнування доріг: на Вінниччині заблокували три фури з зерном
На двох державних автотрасах Вінниччини стартував ремонт покриття
Ветеран із Вінниччини Ярослав Бегас завоював три медалі на чемпіонаті Європи
Категорія: Медицина
З американського Бірмінгему до Вінниці прибула медична гуманітарна допомога
Мешканці американського міста-побратима Бірмінгема (штат Алабама, США) не припиняють підтримувати Вінницю гуманітарною допомогою медичного призначення. Днями прибула чергова партія лікарських інструментів та виробів медпризначення, які стануть в нагоді лікарням міста.
Окрему реанімацію для хворих на COVID-19 облаштували у Вінниці
"У міській клінічній лікарні №1 на базі операційного блоку розгорнули 7 додаткових робочих місць реанімації для надання медичної допомоги дорослим пацієнтам з важким перебігом COVID-19..."
Засоби захисту для медиків від спецфонду «СтопВірус» поїхали у три райони Вінницької області
В черговий раз благодійна допомога поїхала до медиків районів Вінницької області. Комплекти, кожен з яких складається із 10 захисних костюмів, 10 щитків захисту для обличчя, 2000 разових масок, 50 респіраторів третього класу захисту, обприскувачів для обробки приміщень та дезінфікуючого засобу цього разу отримають районні лікарні Вапнярки, Шаргорода та Тиврова Загалом такі комплекти із засобами захисту передано уже в 20 районів.
Вінницький фонд «СтопВірус» передав чергову благодійну допомогу для медиків швидкої
Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 16 квітня отримав чергову благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус», яку привезли представники БФ «Подільська громада». Медичним працівникам швидкої допомоги передали 3000 медичних масок та 500 респіраторів, 200 захисних комбінезонів, 100 захисних щитків для обличчя, обприскувачі та дезінфікуючий засіб.
На заклик Вінницького обласного центру служби крові відгукнулись 150 вінничан
На заклик Вінницького обласного центру служби крові, який потребує негайного поповнення запасів крові, відгукнулись 150 вінничан.
З Вінниці “СтопВірус” везе допомогу лікарям Вапнярки, Шаргорода, Тиврова
Фонд громади "Подільська громада" 16 квітня зібрав черговий вантаж допомоги для Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також для медиків Вапнярки, Шаргорода, Тиврова.
Обіцяні доплати медикам: депутати Вінницької облради вирішили зачекати
За словами голови бюджетної комісії облради, на сьогодні з держбюджету не виплачено ні копійки на обіцяні доплати для медиків.
На Вінниччині 15 людей одужали від COVID-19
Станом на зараз 15 осіб офіційно одужали, їх ПЛР-тести двічі показали негативний результат. Таким чином кількість активних випадків захворювань складає 264 на сьогоднішній день
Вінницькій станції екстреної медичної допомоги передали 55 захисних костюмів
Колективу Вінницької станції екстреної медичної допомоги 14 квітня представники Вінницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я безоплатно передали 55 комплектів захисних костюмів багаторазового використання.










