Чотири громади Хмільницького району отримали 13 генераторів

Для забезпечення безперебійної роботи закладів у чотирьох громадах Хмільницького району передали 13 генераторів. Обладнання допоможе підтримувати роботу установ у разі перебоїв з електропостачанням.

Про це повідомила голова Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна на сторінці у Facebook, пише Місто.

У межах обласного Плану стійкості їх отримали:

  • Козятинська громада – 2 ;
  • Глуховецька громада – 3;
  • Махнівська громада –4 ;
  • Самгородоцька громада – 2.

Генератори потужністю 6.5 кВт спрямують у заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та на об’єкти критичної інфраструктури. Також громадам передали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.

“Обладнання надійшло до Вінниччини від наших партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Поль ща. Разом із партнерами поступово підсилюємо спроможність громад, щоб вони могли забезпечувати безперервність життєво важливих послуг для людей за будь-яких умов”, – йдеться в дописі.

Читайте також: До 20 тисяч гривень щомісяця: на Вінниччині затримали військового за підозрою в хабарництві

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook