Протягом вихідних оперативники Вінницького районного управління поліції затримали трьох місцевих жителів, які мали при собі значні партії наркотичних речовин рослинного походження. Загальна вага вилученого дурману склала майже 900 грамів. Усім фігурантам уже оголошено про підозру, їм загрожує тривалий термін ув’язнення.
Про це повідомляє Поліція Вінницької області, пише Місто.
19 червня оперативники відділу кримінальної поліції Вінницького РУП зупинили 23-річного місцевого жителя. Під час перевірки правоохоронці виявили у нього посилку, адресовану на його ім’я, у якій знаходився чай на основі наркотичної рослини вагою близько 500 грамів.
Аналогічна ситуація сталась цього ж дня. Працівники відділу поліції №1 Вінницького райуправління по вулиці Якова Шепеля зупинили 24-річну місцеву жительку, яка мала при собі 100 грамів наркотичної речовини.
Ще один факт незаконного зберігання правоохоронці задокументували 20 червня. Неподалік одного із торгових центрів міста правоохоронці Вінницького райуправління зупинили 40-річного вінничанина, у якого при собі було три поліетиленові пакети з речовиною загальною вагою близько 300 грамів.
Вилучені речовини направлені на експертизу.
За такі прогулянки містом із пакетами молоді та старшому вінничанину світить реальний термін — від 5 до 8 років за ґратами. Наразі їм обирають запобіжний захід.
Читайте також
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

