Горіла суха рослинність, будинки та автомобіль: рятувальники Вінниччини ліквідували 20 пожеж

Минулої доби рятувальники Вінниччини ліквідували 20 пожеж, більшість із яких сталися в екосистемах. Вогонь охопив понад 6 гектарів сухої рослинності, а причинами загорянь у більшості випадків стала людська недбалість.


Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, пише Місто.

“4 пожежі рятувальники ліквідували у господарських спорудах, 2 з яких — у с. Ракова Томашпільської громади, а також у с. Потоки Гніванської громади та с. Пісочин Липовецької громади. Зокрема, в останньому випадку займання сталося через перевантаження електромережі”, – йдеться в повідомленні.

А вже сьогодні вранці у с. Білозерівка Липовецької громади підрозділ ДСНС виїжджав на пожежу нежитлового будинку. Вогонь миттєво перекинувся на припаркований поруч автомобіль. Попередньо, загоряння спричинило коротке замикання електромережі.

Не випалюйте суху рослинність, слідкуйте за справністю електромережі та не ігноруйте правила пожежної безпеки. Вогонь не пробачає помилок.

Читайте також: Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав захисникам багі та дрони

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook