Біль, сила духу та незламна віра в перемогу — у виставковій залі музею Коцюбинського відбудеться творчий вечір письменниці Віри Гранатової. Її сьома книга — це щира сповідь про пережите кожним українцем, де крізь рядки про страждання невідступно проходить надія на мирне завтра.
Про це пише Місто , посилаючись на Музей М.М.Коцюбинського.
Презентація поетичної збірки вінницької письменниці «Нас до болю змінила війна» відбудеться 21 лютого о 15:00 у виставковій залі Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського за адресою: вул. Івана Бевза, 15.
Представлена збірка – це поезія про війну, вираження творчих емоцій та роздумів авторки через вірші, де є біль і сила духу, страждання і любов до Батьківщини, а також червоною ниткою крізь збірку проходить надія на перемогу і мир.
Модерує творчу зустріч Аліна Олійник – волонтерка та ведуча радіо «Місто над Бугом». Вхід – вільний.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

