Вінницький ветеран представить Україну на змаганнях у США

Професійний військовий із 28-річним стажем Дмитро Чорний увійшов до складу збірної України на престижних іграх Marine Corps & Air Force Trials, які щороку об’єднують військових і ветеранів з усього світу. Вінничанина обрали серед сотень претендентів. Загалом у команді національної збірної України – троє ветеранів з нашої області.

Про це розповіла начальниця Вінницької ОВА Наталя Заболотна, передає Місто.

Дмитро Чорний присвятив військовій службі понад 28 років. Його шлях почався ще з навчання у військовому училищі, продовжився службою в різних підрозділах, роботою в структурах Генерального штабу. У 2020 році завершив службу за станом здоров’я.

Сьогодні Дмитро працює фахівцем із супроводу ветеранів і допомагає у реалізації їхніх прав – незалежно від того, чи людина ще на службі, чи вже звільнена. Каже: підтримка потрібна і самим ветеранам, і їхнім родинам.

Спорт у його житті був із дитинства. Ще з першого класу Дмитро займався плаванням і мав звання кандидата в майстри спорту. Повернення до спорту відбулося вже після звільнення: Перший відбір він пройшов у 2023 році. Згодом у Вінниці почала формуватися ветеранська команда з волейболу сидячи – одна з перших, що тренувалася професійно.

З часом команда виросла до повноцінного рівня, а її гравці, зокрема й вихованці команди, потрапили до національної збірної України.

Сьогодні Дмитро тренується одразу в кількох дисциплінах: волейбол сидячи, плавання, веслування на тренажері та кульова стрільба.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook