У період з 26 по 28 червня на території Вінницької області очікуються небезпечні метеорологічні явища.
Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології, інформує Місто.
26 червня у Вінниці та по області прогнозуються пориви вітру 15–20 м/с. За даними синоптиків, встановлено І рівень небезпечності (жовтий). Сильний вітер може призвести до ускладнення руху транспорту, порушень у роботі енергетичних, комунальних і будівельних підприємств.
Крім того, зберігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
“26-28 червня на території області надзвичайний рівень пожежної небезпеки 5-го класу. Погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах, при наявності джерел займання (відкритого вогню)”, – йдеться в повідомленні.
Служби закликають мешканців дотримуватись правил пожежної безпеки, не розпалювати вогнища на відкритій місцевості, не випалювати суху траву та бути максимально обережними під час перебування на природі.
Читайте також: Рятувальники навчали дітей та батьків правилам безпеки у Стрижавці
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook