Знайдений рюкзак із грішми Вадим і Юля повернули власнику

Знайдений рюкзак із грішми Вадим і Юля повернули власнику

Наплічник забули на лавочці, у ньому були паспорти і 28 тисяч гривень
Наплічник, повний грошей, двоє студентів знайшли у одному із вінницьких дворів. На лавочці сиділи хлопець із дівчиною, про щось довго сперечались. Потім розійшлись у різні боки, а про рюкзак взагалі забули.
Випадковими свідками цієї сварки стали Вадим і Юля. Коли парочка пішла собі, вони пересіли ближче до покинутого рюкзака. Почекали, але ніхто не повернувся. Тоді молоді люди забрали рюкзак додому і вже там відкрили. А всередині - закордонні паспорти і 28 тисяч гривень.
- Спочатку думав забрати, а потім якось… навіть не знаю… передумав, - чесно зізнається вінничанин Вадим Кушлан. - Не знав, що робити. Думав, може, от це спеціально хтось залишив.
Звернутись до поліції, аби повернути чужі гроші наполягла подруга Вадима Юлія.
- Страшно такі гроші, забирати додому і не знати, чиї вони, як вони туди попали, - розповіла Юлія Копецька, мешканка Вінниці.
Умовляти друга довго не треба було, тож молоді люди пішли у поліцію. Там власника рюкзака знайшли швидко.
- По наших базах даних пробили адресу цієї людини, яка була вказана у паспорті. Виїхали вже до нього на місце проживання і віддали під розписку грошові кошти і всі документи, які були у сумці, - розповів Сергій Синівський, заступник начальника Вінницького відділу поліції.
Власник наплічника із 28-ма тисячами гривень - Володимир Черешневий. Того вечора рюкзак він віддав товаришу. А той мав передати гроші і документи брату Володимира у Києві. Але наплічник загубив. Володимир говорить, кошти збирав кілька місяців - хотів із друзями поїхати у відпустку.
Планували поїхати у Єгипет на море. Якраз назбирали, і це через місяць маємо їхати, - розповів Володимир Черешневий, власник рюкзака. - Якраз передали ці паспорти, і якби була інша людина, яка б не віддала, не повернула, то ми нікуди не поїхали б… Хотілося б побажати, щоб в Україні було побільше таких людей.
700 гривень власник знайденого наплічника віддав доброчесній парочці. Каже, сімка - його щасливе число. Тож так він поділився своєю удачею із новими знайомими. А тепер збирає валізи на відпочинок.
 


Олексій КерманКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

235

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

175

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

169

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...

157

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

155

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...