У Вінниці розроблятимуть маркетингову стратегію і бренд міста

У Вінниці розроблятимуть маркетингову стратегію і бренд міста

У міській раді відбулося перше засідання робочої групи з питань розробки маркетингової стратегії міста. Допомагатимуть розробляти її, а також бренд міста спеціалісти із проекту "ПРОМІС" (Партнерство для розвитку міст).
- У нас нагальна потреба в рамках реалізації "Стратегії 2020" - розробка брендингової та маркетингової стратегії міста. Вінниця-2020 - це сучасне європейське місто, позитивних усміхнених людей. Дуже важливо, щоб місто було зі сприятливими умовами для розвитку бізнесу і мало достатньо серйозний і позитивний імідж не лише в Україні, а й у світі. А його потрібно формувати. Тому настав час працювати над маркетингом, - зазначив голова Вінниці Сергій Моргунов.
За його словами, маркетинговою стратегією у Вінниці займаються давно. Утім єдиної точки зору щодо формування брендингу та маркетингу так і не знайшли. А вони потрібні, аби у місто заходили інвестори, розвивався туризм тощо.
- Шукати імідж місту - це серйозна справа, і вона справді не одного дня. У результаті повинен бути продукт, який подобатиметься усім або, принаймні, буде прийнятий всіма, - пояснив директор проекту "ПРОМІС" Олександр Кучеренко.  
У нас є досвід федерації канадських муніципалітетів, попередні проекти у містах Кривий Ріг, Дніпро, Павлоград. У нас є експерти-практики, тому ми сподіваємося на успіх. Ми готові співпрацювати із Вінницею і допомагати створювати брендинг міста.
Головний радник з питань урядування проекту "ПРОМІС" Кейді Ворд переконана, що Вінниця має свій бренд, але його потрібно знайти.
- Вінниця - фантастичне місто у центрі України, тут є прекрасна інфраструктура, багато університетів та багато конкурентних переваг. Щодо бренду Вінниці, то він вже існує, ми просто його ще не знайшли. Насправді громадянам і представникам бізнесу не складно знайти інформацію про Вінницю у гуглі, але потрібно сформувати позитивний імідж і бренд, який через такий простий пошук зможуть всі побачити, - додала Кейді Ворд.
Один із учасників робочої групи з питань розробки Маркетингової стратегії Вінниці Олександр Вешелені відзначив, що за десяток років влада довела, що з провінційного міста можна зробити місто найперше в країні.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

326

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

195

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

147

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

145

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

135

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...