У Вінниці розроблятимуть маркетингову стратегію і бренд міста

У Вінниці розроблятимуть маркетингову стратегію і бренд міста

У міській раді відбулося перше засідання робочої групи з питань розробки маркетингової стратегії міста. Допомагатимуть розробляти її, а також бренд міста спеціалісти із проекту "ПРОМІС" (Партнерство для розвитку міст).
- У нас нагальна потреба в рамках реалізації "Стратегії 2020" - розробка брендингової та маркетингової стратегії міста. Вінниця-2020 - це сучасне європейське місто, позитивних усміхнених людей. Дуже важливо, щоб місто було зі сприятливими умовами для розвитку бізнесу і мало достатньо серйозний і позитивний імідж не лише в Україні, а й у світі. А його потрібно формувати. Тому настав час працювати над маркетингом, - зазначив голова Вінниці Сергій Моргунов.
За його словами, маркетинговою стратегією у Вінниці займаються давно. Утім єдиної точки зору щодо формування брендингу та маркетингу так і не знайшли. А вони потрібні, аби у місто заходили інвестори, розвивався туризм тощо.
- Шукати імідж місту - це серйозна справа, і вона справді не одного дня. У результаті повинен бути продукт, який подобатиметься усім або, принаймні, буде прийнятий всіма, - пояснив директор проекту "ПРОМІС" Олександр Кучеренко.  
У нас є досвід федерації канадських муніципалітетів, попередні проекти у містах Кривий Ріг, Дніпро, Павлоград. У нас є експерти-практики, тому ми сподіваємося на успіх. Ми готові співпрацювати із Вінницею і допомагати створювати брендинг міста.
Головний радник з питань урядування проекту "ПРОМІС" Кейді Ворд переконана, що Вінниця має свій бренд, але його потрібно знайти.
- Вінниця - фантастичне місто у центрі України, тут є прекрасна інфраструктура, багато університетів та багато конкурентних переваг. Щодо бренду Вінниці, то він вже існує, ми просто його ще не знайшли. Насправді громадянам і представникам бізнесу не складно знайти інформацію про Вінницю у гуглі, але потрібно сформувати позитивний імідж і бренд, який через такий простий пошук зможуть всі побачити, - додала Кейді Ворд.
Один із учасників робочої групи з питань розробки Маркетингової стратегії Вінниці Олександр Вешелені відзначив, що за десяток років влада довела, що з провінційного міста можна зробити місто найперше в країні.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

201

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

144

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

128

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

125

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

120

Школа вінницького гіда незабаром запрацює у Вінниці. Вона має на меті підвищення кваліфікації екскурсоводів та формування нових ...