Почалось будівництво заводу холодильного обладнання

Почалось будівництво заводу холодильного обладнання

"Я думав просто приїхати і познайомитись. Але у той же день ми об'їхали всю Вінницю, ходили по полях, я був весь у реп'яхах", - розповів про знайомство із Вінницею засновник відомої у світі "UBC Group"
У п'ятницю, 10 червня, у Східній частині Вінниці (на виїзді із міста неподалік Немирівського шосе) заклали перший камінь у будівництві заводу компанії "UBC Group" (ПрАТ "Українська пивна компанія"). Майбутній завод будуватимуть на території індустріального парку. Під камінь президент "UBС Group" Ігор Гуменний, Вінницький міський голова Сергій Моргунов і голова облдержадміністрації Валерій Коровій заклали капсулу із посланням. У ньому обіцяють, що у 2020 році на цьому місці буде найбільший в Україні завод із виробництва холодильного обладнання.
За попередніми розрахунками, обсяг інвестицій становитиме 15 млн. євро. Площа ділянки, на якій спорудять завод, - 11 гектарів. Робочими місцями тут планують забезпечити 1,5 тисячі людей.
- У Вінниці ми збираємось збудувати найбільший і наймодерніший завод із випуску холодильної продукції. Це будуть холодильники, шафи-вітрини, морозильні лари. Ця продукція продаватиметься як в Україні, так і у Східній і Західній Європі, - каже президент "UBC Group" Ігор Гуменний.
Компанія почала шукати місце для будівництва ще у 2014 році. Шукали можливість перенести потужності із анексованого Криму. Спершу планували будуватися у Львові.
- Ми вже майже домовились із львівським міським головою, що там будуємо завод. Але вирішили зателефонувати до Вінниці. Нас запросили до пана Моргунова і до пана Коровія. Я думав просто приїхати і познайомитись. Але у той же день ми об'їхали всю Вінницю, ходили по полях, я був весь у реп'яхах, і за кілька днів нам зробили пропозицію, від якої ми не могли відмовитися, - Ігор Гуменний жартома пояснює, чому віддали перевагу Вінниці.
Яку саме пропозицію місцева влада зробила інвестору, президент "UBC Group" не уточнює. Можливо, свою роль відіграло і те, що Ігор Гуменний народився на Вінниччині - у селі Дяківці Літинського району. Він же каже наступне:
- У нас 25 офісів у різних країнах світу, і ми бачимо, що у Вінниці рівень управління і ставлення до інвесторів нічим не відрізняється від того, що ми бачимо у США, Латвії, Англії і інших розвинутих країнах.
Завод планується будувати у три етапи. Завершення першого і введення його у експлуатацію заплановано вже на наступний рік. По закінченні ж будівництва першої черги заводу тут працюватимуть 500 робітників, а у 2020 - 1500 людей.
- У 2014 році, коли починалась наша співпраця, ми із відкритою душею і захватом сприйняли цю ідею. Але враховуючи те, що то був непростий період - початок анексії Криму і війна на Сході - всі ці процеси впливали на інвестиційну активність у державі, тому зізнаюсь, що у мене були певні сумніви, що цей проект буде рухатись і отримає логічне завершення, - розповідає мер Вінниці Сергій Моргунов. - Я дуже задоволений, що "UBC Group" все-таки прийшли саме у наше місто. Це робочі місця для вінничан, податки у місцевий бюджет, це розвиток промислового комплексу міста і області. Ми сподіваємось, що цей завод стане "якірною" компанією для подальшого розвитку Вінницького індустріального парку
Губернатор Вінниччини зауважує, що за будівництво цього заводу вони дуже серйозно боролись. І це - знакова подія для Вінниці.
- Я хочу зазначити, що сьогодні лише перший крок, але це дуже велика перемога вінницької громади і тих людей, які вірять у майбутнє нашої країни. Буквально вчора ніхто не вірив, але із Вінниці полетів перший літак на регулярному маршруті на Тель-Авів, вчора у нас відбулась надзвичайно важлива подія у міському лікувальному закладі - проведена перша операція на відкритому серці. Сьогодні ми закладаємо "перший камінь" нового сучасного заводу. І у цьому є великий символізм - із цього розвивається наше чудове місто, наш Подільський регіон і наша Україна, - сказав Валерій Коровій. - Адже все велике розвивається із малого.
 

ДОВІДКА "Міста"

"UBC Group" - один із найпотужніших промислових холдингів України, який працює у сфері холодильної техніки. Його клієнтами є відомі торгові марки і великі корпорації: Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestlе, інші.
"UBC Group" працює у декількох бізнес-напрямках:
- "UBC Cool" - компанія із розробки і виробництва холодильної техніки для напоїв і продуктів.
- "UBC Promo" - компанія із розробки і виробництва промо-матеріалів.
- "UBC Engineering" - провідна у СНД інжинірингова компанія у сфері харчової і переробної промисловості. Займається проектуванням і інсталяцією обладнання і техпроцесів. Дистрибуція промислової арматури і витратних матеріалів
- "UBC Service" - компанія, яка займається наданням сервісних послуг, послуг реконструкції професійного холодильного устаткування.
- "UBC Distribution" - компанія, яка займається продажем продуктів і послуг "UBC Group".


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

550

Міністр регіонального розвитку та ЖКГ Геннадій Зубко представив моделі Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської та Волинської ...

462

В Чернівецькій ДПІ Могилів-Подільського управління ДФС у Вінницькій області відбулось урочисте відкриття чергового Центру ...

416

Микола Леонідович Спектор, президент ТРК «Еверест»   Інтерв'ю з президентом ТРК «Еверест» Миколою Леонідовичем Спектором вже стали ...

405

З 20 по 30 серпня у Вінниці відбудеться Мистецька резиденція «Над Богом». Формат проекту передбачає синтез творчої резиденції та ...

378

Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавці, які ...