За розвиток Вінниці платитиме бізнес і містяни

БФ "Подільська громада" оголосив конкурс на кращі громадські ініціативи
У Вінниці стартував "Аукціон проектів". Благодійний фонд "Подільська громада" оголосив конкурс на кращі громадські ініціативи, гроші на які планується зібрати завдяки бізнесу і містянам.
Участь у конкурсі можуть брати громадські організації, некомерційні структури, муніципальні заклади, ініціативні групи, які готові запропонувати креативні і оригінальні ідеї задля розвитку міста.
За словами організаторів, тематика проекту співпадає зі "Стратегією розвитку міста 2020". Головною умовою є те, щоби проект був направлений саме на розвиток Вінниці.
- Дуже хочеться перестати, як кажуть у нашому фонді, "гасити пожежі". Багато людей зараз потребують і лікування, і всього…Але хочеться задати інший напрямок - розвиток міста, - зауважує виконавчий директор БФ "Подільська громада" Олена Данілова.
Після подачі заявок, спеціальна комісія відбере п'ять найкращих ініціатив, які перейдуть на наступний етап - презентацію і збір коштів для реалізації.
Усі учасники мають право привести власного донора, який вкладе у проект 2 тисячі гривень. Якщо вони не зможуть знайти його самостійно, у цьому допоможе БФ "Подільська громада".
Ідея "Аукціону проектів" якраз полягає у тому, щоби залучити до втілення цікавих ініціатив усіх бажаючих. Так, після коротких презентацій проектів, буде оголошений аукціон, на якому представники бізнесу, меценати "голосуватимуть" за проект грошима.
- Родзинкою є те, що звичайний мешканець - ви, ваш друг - може прийти і відчути себе донором. Він відчує, що зробив внесок у розвиток міста, - каже Олена Данілова.
Таким чином організатори планують зібрати 50 тисяч гривень - по 10 тисяч на кожен із проектів.
 

довідка "міста"

Заявки на участь у проекті можна надсилати до 20 квітня 2016 року за адресою: 21050, Благодійний фонд "Подільська громада", А/С 8009, м. Вінниця. (з поміткою "на конкурс проектів") або м. Вінниця, вул. Брацлавська, 27 а, 1-й поверх. А також на адресу: podolfond@gmail.com.
Аплікаційну форму можна знайти за посиланням: http://gromada.vn.ua/news/item/id/530
Якщо виникають запитання, надсилайте їх на адресу: podolfond@gmail.com, або уточнюйте за телефонами: 61 20 72, 097 61 311 51 (Олена Данілова).
Умови до підготовки заявок на конкурс проектів:
Заявки приймаються від некомерційних організацій, громадських організацій, ініціативних груп у співпраці із НГО, муніципальних закладів, які працюють і мають позитивний досвід роботи реалізації проектів.
Не розглядатимуться проекти: політичних і релігійних організацій, органів державної влади і місцевого самоврядування, а також проекти, у яких на адміністрування закладено більше, ніж 20%.


Ганна БЕЛОВОЛЬЧЕНКОКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

769

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

574

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

353

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

329

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

328

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...