Вінничан навчать програмуванню за кращими світовими зразками

Основи програмування за Всеукраїнською програмою Technology Nation отримала можливість опановувати перша група із 15 вінничан. Вони отримають ІТ-освіту за кращими світовими практиками з можливістю надалі змінити свою кваліфікацію і працевлаштуватися у цій сфері.
Проект започаткував Благодійний фонд Brain Basket. Він стартував одночасно у кількох обласних центрах України. У Вінниці ж його упроваджують спільно з міськрадою.
Навчання відбувається у он-лайн режимі на базі Вінницької бібліотеки для дітей і юнацтва.
- Ми отримали першу партію сучасних комп'ютерів, які необхідні для організації навчального процесу, незабаром надійде решта, - каже директор Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.
Вона особливо відзначає той факт, що техніка бібліотечній системі була дуже необхідна і залишиться на балансі закладу навіть по закінченні проекту.
- Інформаційні технології нині розвиваються надстрімкими темпами, це невід'ємна частина нашого життя, а талановиті ІТ-спеціалісти затребувані фактично кожною організацією чи підприємством, - нагадує начальник відділу інформатизації департаменту інформаційних технологій Вінницької міськради Діна Черненко.
За її словами, випускники курсів не отримають якихось паперових сертифікатів, але потраплять у спеціальну базу, яку міськрада планує використовувати, запрошуючи фахівців для реалізації різноманітних міських IT-проектів.
- Ми розраховуємо, що проект буде вдалим, а велика кількість поданих заявок показує значну зацікавленість вінничан у отриманні такої освіти, тож надалі збільшуватимемо кількість бібліотек, які обладнаємо для проведення таких курсів, - додає головний спеціаліст відділу інформатизації департаменту інформаційних технологій Вінницької міськради Юрій Левченко.
Реєстрація на проект доступна за посиланням www.brainbasket.org/technology-nation

Довідка "МІСТА":
Фонд BrainBasket - це некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Фонд створено у квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських IT-компаній. Мета Фонду - допомога у підготовці 100 000 IT-спеціалістів до 2020 року.

 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

529

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

397

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

202

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

202

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

191

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...