У Вінниці на Малиновського відкрили новий садочок

У Вінниці на Малиновського відкрили новий садочок

У четвер, 25 грудня, у Вінниці після капітального ремонту відкрили новий дитячий садок - "Дивограй". Цей відновлений дитсадок - по вул.Малиновського, 21, біля школи-гімназії №1.
Власне, взятись за ремонт і відновлення дитсадка №19 стало можливим після реорганізації трьох вінницьких шкіл №1, №10 і №25. Колись у цьому приміщені був садочок, але потім будівлю передали сусідній гімназії і тут працювала початкова школа. Після вимушеної реорганізації і перерозподілу учнів між школами приміщення звільнилось. Тоді ж мусувались чутки, що його хтось хоче приватизувати, але місцева влада ввыд самого початку казала: тут буде дитсадок. Ремонт тривав півроку, на нього спрямували 13,6 млн.грн. Щоб укомплектувати садочок необхідним, виділили ще 1,7 млн.грн.
- Уже третій рік поспіль ми відкриваємо дитячі садочки. Ще коли Володимир Гройсман був міським головою, він започаткував таку гарну традицію - кожного року відкривати один дитячий садочок, - сказав в.о.міського голови Сергій Моргунов. - У нашому місті досить позитивна народжуваність, із кожним роком дітей все більше. Цей садочок гарний і сучасний, але сама будівля 1960 року. І тому всі постаралися, щоб тут дітям було комфортно, а батьки були задоволені, що їх малеча виховується в гарних умовах. Хочу подякувати всім, хто доклав свої сили, руки та інтелект, аби створити такий заклад.
"Дивограй" став четвертим дитсадком, який відкрили за останні три роки: у мікрорайоні "Поділля" було збудовано повністю новий дитсадок, після капремонту і реконструкції почали працювати дитсадки №5 (по вул.Червоноармійській) і №6 (по вул.Іванова).
- Цей садочок вже є 12-тим, який відкрито в області у цьому році, - додав заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк. - Створено 1300 нових місць у дошкільних навчальних закладах. А загалом за останні два роки у нас відкрито 55 садочків у області.
"Дивограй" запрацював уже наступного дня після офіційного відкриття. Малечу зустріли комфортні кімнати із сучасними меблями, для кожної групи свій колір і своя назва, а також власний санвузол. А ще музично-танцювальна зала, пральня, медпункт із кабінетом для щеплень, сучасна кухня.
- У садочку буде дев\'ять груп: дві групи для дітей раннього віку і сім - дошкільного. У кожній групі, окрім звичайного вихователя буде ще й штатний викладач. Він буде проводити роботу із дітками і вихователями, буде давати їм настанови над яким лексичними темами працювати, - розповіла завідуюча ДНЗ №19 Ванда Харламова. - А ще у нашому садочку дітки вивчатимуть англійську мову.
Перші малюки пішли у новий дитячий заклад уже наступного дня після відкриття, 26 грудня.
- Так трапилося, що ми у черзі до дитячого садочку стояли уже майже два роки, - розповів Володимир, один із батьків. - Відкриття такого сучасного дитячого садочка є досить доречним і хочеться лише подякувати владі за таку роботу, адже для нас це дуже важливо.
На відкритті дитячого садочка №19 міська рада подарувала закладу мультимедійне забезпечення, ноутбук, електропіаніно і проектор. А наступного року у планах міськради відкрити ще один дитячий садочок.


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

652

Частина мешканців села Довжок Погребищенського району звинувачують місцевого фермера у невиплаті коштів і недобросовісному ставленню...

570

9 жовтня АТ “Вінницяобленерго” припинено енергоживлення об’єктів водопостачання  Вінниці за наявні борги попередніх періодів. Про це...

464

9 жовтня енергетики припинили подачу електроенергії на водопровідно-насосні станції Вінниці, які подають воду на місто. Як повідомляє ...

452

10 жовтня о 12-й годині на Європейській площі Вінниці відбудеться еко-подія з висадки платанів та закладення “капсули часу” з ...

439

Начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації Ігоря Салецького відсторонили від посади ...