Був хліб - буде хімія

Десять магазинів "Хлібна хата", які працювали у Вінниці, закрилися. Десятого лютого працівники провели останню ревізію, а з магазинів вивезли усе обладнання До цього близько трьох тижнів на дверях магазинів висіла табличка "Повний розпродаж".
Продавці розповіли журналісту "Міста", що у магазинів тепер новий власник, про закриття їх попередили за місяць і звільнять їх за згодою сторін. Люди бідкаються, що залишаються без роботи і тепер доведеться ставати на облік у центр зайнятості.
- Усі наші магазини продали іншій приватній фірмі, - пояснює одна з продавчинь (працівники магазинів просять не називати їх імена та прізвища. - Авт.). - Добре, коли, наприклад, наші дівчата ще молоді і зможуть знайти собі іншу роботу. Але є люди, яким залишилося до пенсії кілька років. Хто їх захоче брати працювати?
Обурюються закриттям хлібних магазинів деякі вінничани. А останній місяць, коли у магазинах був вимушений "розпродаж", декому нагадали старі часи дефіциту.
- Мені ця ситуація, коли пусті прилавки, нагадує 90-ті, тоді було щось подібне. Я завжди ходила сюди по хліб, тут його завжди продавали свіжим і смачним. А тепер мені де купити такого смачного хліба і булочок, навіть не знаю - обурюється пенсіонерка Тетяна Василівна.
У магазинах "Хлібна хата" продавався товар, який випускає підприємство "Вінницяхліб". Обидві торгові марки належали ПАТ "Концерн "Хлібпром".
Керівник прес-служби "Хлібпрому" Юлія Лєбедєва повідомила, що власник змінився лише у "Хлібній хаті", а також запевнила, що підприємство "Вінницяхліб" не продається і що вінницький хліб не зникне з прилавків.
- Вінницький хліб продаватиметься в інших магазинах міста, а також супермаркетах. Мережа магазинів "Хлібна хата" має тепер іншого власника - приватне підприємство "ТОБІ-ГНГ". Завод "Вінницяхліб" і надалі займатиметься виробництвом хлібо-булочних виробів, тому панікувати не варто, - повідомила Юлія Лєбедєва.
Як вдалося з\'ясувати, підприємство "ТОБІ-ГНГ" налічує 95 магазинів по всій Україні, зокрема у Львівській області їх 83. "Місто" зв\'язалося із прес-службою підприємства, проте надавати будь-яку інформацію по телефону вони відмовилися. Сказали, що відповідатимуть лише на письмовий запит.
А тим часом у департаменті економіки облдержадміністрації повідомили, що новий власник хлібні магазини перепрофілює - там продаватимуть хімічні засоби.

 


Інна МАРтОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

526

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

393

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

201

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

199

Через те, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» надіслала побутовим споживачам Вінниці листи-попередження щодо заборгованності за спожиту ...

189

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...