Був хліб - буде хімія

Десять магазинів "Хлібна хата", які працювали у Вінниці, закрилися. Десятого лютого працівники провели останню ревізію, а з магазинів вивезли усе обладнання До цього близько трьох тижнів на дверях магазинів висіла табличка "Повний розпродаж".
Продавці розповіли журналісту "Міста", що у магазинів тепер новий власник, про закриття їх попередили за місяць і звільнять їх за згодою сторін. Люди бідкаються, що залишаються без роботи і тепер доведеться ставати на облік у центр зайнятості.
- Усі наші магазини продали іншій приватній фірмі, - пояснює одна з продавчинь (працівники магазинів просять не називати їх імена та прізвища. - Авт.). - Добре, коли, наприклад, наші дівчата ще молоді і зможуть знайти собі іншу роботу. Але є люди, яким залишилося до пенсії кілька років. Хто їх захоче брати працювати?
Обурюються закриттям хлібних магазинів деякі вінничани. А останній місяць, коли у магазинах був вимушений "розпродаж", декому нагадали старі часи дефіциту.
- Мені ця ситуація, коли пусті прилавки, нагадує 90-ті, тоді було щось подібне. Я завжди ходила сюди по хліб, тут його завжди продавали свіжим і смачним. А тепер мені де купити такого смачного хліба і булочок, навіть не знаю - обурюється пенсіонерка Тетяна Василівна.
У магазинах "Хлібна хата" продавався товар, який випускає підприємство "Вінницяхліб". Обидві торгові марки належали ПАТ "Концерн "Хлібпром".
Керівник прес-служби "Хлібпрому" Юлія Лєбедєва повідомила, що власник змінився лише у "Хлібній хаті", а також запевнила, що підприємство "Вінницяхліб" не продається і що вінницький хліб не зникне з прилавків.
- Вінницький хліб продаватиметься в інших магазинах міста, а також супермаркетах. Мережа магазинів "Хлібна хата" має тепер іншого власника - приватне підприємство "ТОБІ-ГНГ". Завод "Вінницяхліб" і надалі займатиметься виробництвом хлібо-булочних виробів, тому панікувати не варто, - повідомила Юлія Лєбедєва.
Як вдалося з\'ясувати, підприємство "ТОБІ-ГНГ" налічує 95 магазинів по всій Україні, зокрема у Львівській області їх 83. "Місто" зв\'язалося із прес-службою підприємства, проте надавати будь-яку інформацію по телефону вони відмовилися. Сказали, що відповідатимуть лише на письмовий запит.
А тим часом у департаменті економіки облдержадміністрації повідомили, що новий власник хлібні магазини перепрофілює - там продаватимуть хімічні засоби.

 


Інна МАРтОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

216

Протягом трьох годин 16 липня оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції Вінниччини та працівники Вінницького ...

158

У Вінницькій області на виборчому окрузі №17 (центр – місто Ладижин) заявили про напад кандидат у народні депутати України та волонтер ...

145

Вінниця підтвердила рейтинг інвестиційної привабливості на рівні «invA+». Це дані рейтингового агентства IBI-Rating. Про це сьогодні, 17 липня, ...

145

У зв'язку з реконструкцією трамвайної колії по вул.Соборній та враховуючи проведення робіт на Замостянській, до 29 липня буде повністю ...

143

У Жданівській об’єднаній територіальні громаді, що у Хмільницькому районі відкрили нову сучасну амбулаторію загальної практики ...