Вінницьку міську міліцію реорганізували

Міліція міста Вінниці більше не поділена за територіальним принципом на перший і другий відділи, або як їх ще називали Правобережний і Лівобережний. І з першого січня міська міліція працює як єдина і неподільна структура - Вінницький міський відділ міліції.
Як пояснив заступник начальника обласного Управління МВС Микола Загорулько, реорганізація структури міської міліції - цілком логічний крок, адже і саме місто Вінниця уже не ділиться на Замостянський, Староміський і Ленінський райони.
- Вінницький міський відділ міліції є. Він нікуди й не дівався, його просто реорганізували, - каже Микола Загорулько. - Колись було міське управління, зараз - міський відділ. Приводом стало реформування адміністративно-територіального поділу міста. Тобто місто Вінниця - це єдине місто. На підставі цього були реформовані й інші структури й правоохоронні органи - міський суд, міська прокуратура. Так само й міліція.
Від такого об\'єднання всередині міської міліції городяни тільки виграють, переконаний Микола Загорулько. Адже внутрішнім спірним питанням щодо обслуговування територій і районів тепер просто немає місця.
- Є один оперативний черговий, який управляє усіма нарядами по місту. Залишається телефон 102, - пояснює заступник начальника УМВС.
Розташований Вінницький міський відділ міліції - на Пирогова, 4. На Хмельницькому шосе, де до останнього часу розміщувалася вінницька міліція, залишається кадровий відділ і структурний підрозділ по управлінню силами і засобами. У приміщенні колишнього Замостянського райвідділу на Київській дислокується блок громадської безпеки. На Ленінградській (колишній Староміський райвідділ) - працюють співробітники кримінального блоку міської міліції. Затриманих за адміністративні правопорушення, як і раніше, доставлятимуть на Пирогова, 4-Б.
- У нас немає такого приміщення, де б можна було розмістити усі служби Вінницького міського відділу міліції. Тож вимушені були піти на такий крок, щоб у тих приміщеннях, де були районні відділи міліції - Староміський, Замостянський, Ленінський - залишити окремі підрозділи, - пояснює Микола Загорулько. - Поряд з цим у майбутньому плануємо створити у Вінниці Центр оперативного реагування міліції. Такі центри уже створені у Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Одесі, Львові. Це на перспективу. Також плануємо вивести усі відеоспостереження, які є у приватних підприємців на об\'єктах, у державних установах, на вулицях на один монітор. Будуть фахівці, які це все відслідковуватимуть. Ми можемо це все архівувати і використовувати в разі проведення пошукових заходів. Зараз за дорученням начальника обласної міліції робимо паспортизацію усіх відеокамер у місті. Щоб знати, де вони встановлені, який радіус, хто є власником.
Начальником Вінницького міського відділу міліції УМВС у Вінницькій області залишається Юрій Куций.
У разі ж, якщо у вінничан є скарги на роботу міської міліції, заступник начальника обласного УМВС радить телефонувати на 102 або у чергову частину обласного управління - 59-33-22.
- Це цілодобові телефони. Будь-яка інформація, яка надходить на 102 або по телефону чергової частини, фіксується, записується, архівується, - каже Микола Загорулько. - І цю інформацію можна прослухати завжди.


Ірина ЖУККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

212

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

188

Спеціальні датчики температури, тиску, затоплення та руху встановили у Вінниці у підвалах багатоквартирних будинків по вул.Ващука,14, ...

181

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...

178

В амбулаторії Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги 5 листопада помер 67-річний пацієнт. Подробиці ...

170

У Вінниці 7 листопада близько 10.45 у по вулиці Князів Коріатовичів в під'їзді будинку невідомий чоловік учинив розпусні дії відносно ...