Наталя Мулаєва стверджує, що квартиру у неї відібрали обманом

Виселяти жінку прийшли у середу, 25 вересня, нові власники квартири разом з державним виконавцем і ще кількома "помічниками". Але завдяки сусідам, які вийшли під дощем на вулицю, "гостям" навіть не вдалось зайти до під\'їзду. Із 10 і до 15 години мешканці будинку перекрили вхід до шостого під\'їзду, де проживає Наталя.
- Прийшли здорові чоловіки, з ломами і болгаркою - хотіли вирізати двері, викинути Наталю на вулицю і замінити замок, - розповідає мешканка будинку Оксана. - Ми зібрались і просто стояли на їх шляху. Не пустили до під\'їзду. "Взломщики" навіть питали, скільки вона нам заплатила. І міліція була - слідкувала, щоб ми не побились.
Після кількох годин "облоги" усі розійшлись.
За словами начальника Замостянського відділу державної виконавчої служби Вінницького міського управління юстиції Романа Совика, це четверте "виселення" Наталі, починаючи з 2011 року, відколи набрало силу відповідне рішення суду.
- Жінка не пустила нікого у квартиру, і державні виконавці склали акт про те, що Наталя Мулаєва перешкоджає виконанню рішення, - сказав Роман Совик.
Сама ж Наталя розповідає, що її квартира продана шахрайським шляхом.
- Із мене шахраї з Дніпропетровської області під тиском, погрозами взяли довіреність, - розповідає Наталя. - Через довіреність вони у 2010 році оформили договір про купівлю-продаж квартири. Перед продажем здали документи на житло у ломбард, на суму 17 тисяч доларів, знайшли покупця і оформили на нього квартиру. І нова "власниця" подала на мене до суду позов, щоб мене виселили. При цьому без мого відома паспортистка мене виписала. Ніхто не звернув увагу на те, що у документах на мою квартиру неправильно вказана адреса. Вінницький суд був не на моїй стороні. Тоді я подала клопотання і прохання про відстрочку мого виселення, щоб дочекатись рішення суду у Дніпропетровській області. Бо так само, як і мене, ті самі шахраї ошукали інших 10-тьох людей з Дніпропетровської області: теж продали квартири.
 

Коментар

Провідний спеціаліст сектору зв\'язків з громадськістю Криворізького міського управління УМВС України у Дніпропетровській області Оксана Фіщенко повідомила "Місту", що вінничанка Наталя Мулаєва справді зверталася до криворізької міліції. І після її звернення була порушена кримінальна справа по шахрайству - за ч.3 ст.190 Кримінального кодексу.
- У 2011 році Дзержинський райвідділ Криворізького міського управління її (кримінальну справу. - Авт.) закрив, - пояснює Оксана Фіщенко. - А у березні 2012 року справу відновили і у липні - направили до суду Дніпропетровської області. Там матеріали цієї справи додали до матеріалів іншої кримінальної справи, якою займався УБОЗ УМВС України у Дніпропетровській області.
У Вінниці, у державній виконавчій службі, кажуть, що наступного разу представник ДВС має прийти до Наталі упродовж двох місяців, щоб виконати рішення вінницького суду про виселення. Як пояснює Роман Совик, ті, хто перешкоджав представнику державної виконавчої служи, сплатять адмінштраф у розмірі від 34 до 170 гривень.

 


Анна МЕЛЬНИККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

895

23 травня в одному з місцевих кафе Вінниці співробітники управління стратегічних розслідувань Головного управління Нацполіції  у ...

490

26 травня у місті пройде напівмарафон «Вінниця біжить» на дистанцію у 21,095 км. На час проведення масового забігу для автомобільного ...

409

Вже за два тижні Вінниччина стане епіцентром подій культурної мапи України. З 4 по 9 червня просто неба у тульчинському Палаці Потоцьких ...

284

22 травня Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та ...

235

Пожежа сталася 22 травня у Стрижавці на місцевому підприємстві, де виготовляють олію. Рятувальники приїхали на виклик, коли горів дах ...