Три шалених дні у Дніпропетровську

Один з найбільших у Європі - український музичний фестиваль "The Best City-2013" відбувся у Дніпропетровську. Триденний open-air пройшов другий рік поспіль, цього разу 12-14 липня. Масштаби були справді вражаючими: 75 тисяч глядачів з усієї України і гостей більш ніж з 10 країн світу, 120 виконавців, які виступали на чотирьох сценах. Як усе відбувалося, бачили й журналісти "Міста", які провели у Дніпропетровську незабутні 72 години.
Відкрився фестиваль реєстрацією нового рекорду України на найчисленнішу колону мотоциклістів у складі 1540 байкерів, які прибули з дев\'яти країн світу: України, Польщі, Молдови, Угорщини, Росії, Америки та країн Прибалтики (Латвії, Литви, Естонії). Очолив колону байкерів віце-прем\'єр-міністр і голова оргкомітету фестивалю Олександр Вілкул.
- "Best City" - це український міжнародний музичний фестиваль, і він стає одним із брендів нашої країни, який формує до неї позитивне ставлення, - підсумує на прес-конференції Олександр Вілкул. - Нинішній фестиваль пройшов яскраво і тепер ми розпочинаємо готуватися до "The Best City.UA-2014".
І справді, завдяки насиченій програмі кожен з учасників фесту знаходив тут для себе заняття до душі. Для тих, хто бажав насолодитися не лише якісною музикою, наїдками й напоями, у різних куточках фестивального "міста" площею 30 гектарів розгорнулися різноманітні тематичні майданчики: з майстер-класами, спортивними заняттями, кінопоказами, історичною реконструкцією тощо. Ті ж, хто ні на мить не бажав розлучатися з драйвовою атмосферою, оселялися у величезному наметовому містечку. Від спеки рятувалися на піщаних пляжах річці Самара.
Серед співаків, які приїхали на фестиваль, було багато молодих українських виконавців. Для них виділена окрема сцена - "New Live Stage". "Emotion Stage" відзначилася креативними заходами: латино паті, акустичною програмою, майстер-класами з бальних танців, хіп-хопом та ін. Для шанувальників електронної музики була встановлена ще одна сцена - "Dj\'s Platform".
На головній сцені фестивалю виступали зірки світового рівня: "ТНМК", "Воплі Відоплясова", "Нічні Снайпери", "Guano Apes", "Hurts", "Lumiere", "Kozak System", "Дельфін", "Бі-2", "Ленінград", "Мумій Троль", "Мотор\'ролла", "Lacuna Coil", "Сплін", "Enter Shikari". Найочікуванішою подією став виступ легендарної німецької групи "Scorpions".
"Скорпів" публіка терпляче чекала під дощем, під супровід грому і блискавок. Люди намокли, але не розходилися. А перед виступом легенд року їх накрила суцільна стіна зливи, яка не вщухала півтори години. Але, навіть незважаючи на це, глядачі не зрушили з місця і дочекалися своїх кумирів. Чи то так склалося, чи енергетика перемогла, але після легендарної "Wind of Change" ("Вітер змін") гроза скінчилась.
"Ми перемогли дощ! "Scorpions" виступили! Я дякую всім хто приїхав на наш фестиваль! Наступного року буде ще крутіше! Разом ми вже створили Best City - найкраще місто рок-н-ролу під відкритим небом! Перед нами ще багато цілей, які ми досягнемо разом! From the Best City to the Best Country! Слава Україні!", - написав Олександр Вілкул на своїй сторінці у Facebook одразу після закриття другого міжнародного фестивалю "The Best City.UA-2013".


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

77

Законодавча ініціатива народу є небезпечною зміною до Конституції. Впровадження такої новації є ризикованим не лише для діяльності ...

65

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...

64

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

62

13 жовтня у Крижопільському районі 23-річний чоловік на сільському кладовищі пошкодив 7 пам'ятників. Про те, що пошкоджені пам'ятники і ...

61

Збірна України достроково виграла путівку у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2020 року, посівши перше місце у групі "В". У ...