Хто обіцяв голові 11-ої ОВК відвезти її у ліс?

Голова виборчої комісії вінницького округу №11 Ольга Стадник звернулася до міліції із заявою про погрози. "Місту" вона розповіла, що уже замовила захисні грати на вікно квартири. Каже, ще під час виборів їй залишили "послання".
- Ще під час роботи у виборчій комісії мене багато хто смикав, навіть погрожували. А коли 30-го жовтня я заїхала додому поспати кілька годин, побачила, що балкон відчинений, а на дзеркалі в квартирі висить прапор однієї з політичних партій, - розповіла Ольга.
Жінка каже, що з помешкання тоді не зникло нічого, але сам факт такої "візитівки" її неабияк налякав. Через навантаження, пов\'язане з виборами, Ольга тоді до правоохоронців не звернулася. А от нещодавній випадок змусив написати заяву у міліцію.
- Минулого четверга, коли поверталася додому, неподалік будинку мене перестріли п\'ятеро молодих людей віком 23-25 років, одягнених у спортивний одяг, вели себе розв\'язано, матюкалися. Почали зачіпати, казали: "Що, крута, відома, зірка? Ти будеш відповідати. Як думаєш, скільки винна? Ми відвеземо тебе у ліс, покатаєшся з нами". Розмова була короткою, але дуже неприємною, - розповідає Ольга Стадник. - Я почала хвилюватися, адже вдома маленька дитина і хвора мама. Коли я спитала у хлопців, чи не бояться вони, що їх знайдуть, ті відповіли, що ні, бо не місцеві, і тут їх не знає ніхто. Мені пощастило, що в той час повз проходила пара, я з нею привіталася, сказала, що то мої знайомі, і таким чином дійшла до будинку.
Машини, на якій невідомі обіцяли її "покатати", Ольга поруч не бачила, а то б, каже, хоча б номер запам\'ятала. Того ж вечора вона написала заяву у міліцію.
- Коли тривав виборчий процес, був сильний психологічний тиск. А тепер після всього неприємний осад залишився, мені дуже некомфортно, - пояснює Ольга. - Не розумію, для чого усе це, адже вибори закінчилися, результати відомі, і розумні люди це знають і розуміють. Я діяла у рамках закону і провини за собою не відчуваю.
Тепер Ольгу додому супроводжують близькі і знайомі, а для власної безпеки й своїх рідних вона замовила залізні ґрати на вікна.
В управлінні МВС в області підтвердили, що 15 листопада на лінію "102" надійшов виклик від Ольги Стадник.
- Надійшла заява про те, що невідомі на вулиці погрожували жінці. Туди виїхала оперативно-слідча група. Міліція взяла у неї пояснення, зареєструвала заяву. Наразі проводиться дослідча перевірка, - прокоментувала керівник сектору зв\'язків з громадськістю УМВС в області Анна Олійник.


Ірина КУПЕЦЬКАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

90

Мінекоенерго інформує щодо рівня забруднення атмосферного повітря оксидом вуглецю в містах над усією територією України: від Києва до ...

80

Cьогодні, 23 жовтня, "Вінницяобленерго" обіцяло відключити водоканал від електроенергії. Якщо у кранах вінничан вода є - значить два ...

76

Чиновник звернувся з листом до міністра внутрішніх справ, аби той дав оцінку діям своїх підлеглих Вінницький апеляційний суд рішенням ...

74

Минулого тижня до стресу від погроз енергетиків залишити місто без води вінничанам додався ще один - погрози відключення помешкань від ...

74

Тест-драйв показав, що у Замостя є свій публічний простір для яскравих подій   У суботу, 19 жовтня, у Вінниці відбувся незвичний захід - ...