Дмитро Гордон: «Усі нормальні люди мають сьогодні гуртуватись задля України!»

Дмитро Гордон: «Усі нормальні люди мають сьогодні гуртуватись задля України!»

Політична реклама

Популярний український журналіст Дмитро Гордон в якості керівника передвиборчого штабу політичної партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка 3 липня побував у Вінниці. Зустрівся з місцевим партійним активом, представив кандидатів від партії, жваво спілкувався з виборцями та журналістами.

- Немає запитань, на які б не було в мене відповідей, - заявив Дмитро Гордон ще до того, як було озвучене перше питання. А їх того дня й справді було чимало.

- Наскільки амбітні Ваші власні політичні плани? Чи не є роль керівника політичного штабу спробою власного заходу в велику політику?

- Це не захід у політику, і навіть не роль, це розуміння того, що усі нормальні люди мають сьогодні гуртуватись задля того, щоб у нас була хороша, красива Україна. Виключно це. Жодних інших міркувань, окрім того, щоб такі люди як Володимир Зеленський та Ігор Смешко об’єднались у парламенті.

- Політика – це єдиний шлях, який дасть щось змінити у цій країні?

- Кожен повинен змінювати країну починаючи з себе. Якщо ти у власному під’їзді не кидаєш папірці, то ти вже змінюєш країну. Якщо не псуєш те, що тебе оточує – ти змінюєш країну. Але головні зміни йдуть все ж таки зверху і треба, щоб там на горі були порядні люди.

- А чи не завищений вплив політики на суспільне життя?

- А що ж робити, якщо ми всі нині живемо саме політикою! Це не завищений вплив, а просто констатація того факту, що без якісної, чесної політики, ми далі нікуди не прийдемо.

- Якими можуть бути стосунки у партії «Сила і Честь» з тими політичними силами, які нині теж йдуть до парламенту?

- Якщо говорити про дружні стосунки та консолідацію, то це партія «Слуга народу». Натомість точно не буде у нас співпраці з «Опозиційна платформа — За життя», зважаючи на їхній відверто проросійський курс, та з «Європейською солідарністю» Петра Порошенка, зважаючи на те, що він п’ять років робив з Україною. А з усіма іншими – будемо дивитись.

- Як швидко, на Вашу думку, Ігор Смешко та партія Президента зможуть побудувати коаліцію?

- Думаю, це буде швидко. Адже контрольний пакет голосів у Верховній Раді буде саме у партій «Сила і Честь» та «Слуга народу».

- Ваше особисте ставлення до Президента Володимира Зеленського, яке воно?

- Я дуже поважаю цю людину, нас поєднує багато років стосунків. В свою передвиборчу кампанію Володимир Зеленський заходив із мого інтерв’ю. Воно обуло єдиним, але його подивились і прочитали 25 мільйонів українців. Сам я на президентських виборах голосував у першому турі за Ігоря Смешка, в другому – за Володимира Зеленського. В мене, як і у вас усіх, є велика надія, яку я покладаю саме на чинного президента. По-перше, він дуже порядна людина. Просто дуже порядна людина. А по-друге, знаю скільки вже було різних заходів до нього олігархів, щоб сплачувати йому великі гроші. Він усім відмовив. Це дає подвійну надію, що все буде добре.

- Нині у багатьох українців виникають питання до його оточення…

- Так, є питання щодо оточення. Але вони є до кожного політика, бо головний дефіцит у нашій країні нині – це дефіцит людей. Люди роз’їхались, 10-12 мільйонів українців виїхали за кордон. І виїхали не найгірші, а найкращі! Людей немає і це стосується не тільки політиків – є дефіцит штукатурів, прибиральниць, інженерів та ін.

- Чому Ви так активно нині підтримуєте Ігоря Смешко – спочатку на президентських, а тепер і на парламентських виборах?

- Я громадянин України і заможна людина. В мене офіційно великі статки, які заробив на початку 90-тих у шоу-бізнесі, а пізніше у сфері нерухомості. З 95-го року, коли стало обов’язковим декларування доходів, я це роблю – завдяки інтернету вся країна може перевірити скільки у мене квартир, машин і що на рахунку. Мені не ніколи не було байдуже, хто буде президентом у моїй країні. І кожен повинен думати у першу чергу про себе, бо батьківщина – це кожен із нас. Якщо я нині здаю в оренду свою нерухомість по ціні 10 доларів за метр, то розумію, що якби в моїй країні був нормальний інвестиційний клімат, міг би отримувати за цю саму квартиру - 100 доларів за метр. Тому президентом мала б стати  людина, яка капіталізує Україну, зробить середній клас головним у державі, бо таким він має бути по праву.

- Тож Ви вирішили особисто знайти цю людину?

- Так. Я маю досить високий власний рейтинг і розумів – якщо когось підтримаю, дам цьому кандидатові реальні додаткові бали.  Із цією пропозицією ходив до трьох людей. Першого назвати не можу, мене попросили не називати прізвища – і я триматиму слово, він врешті решт відмовився. Другим був лікар Комаровський – людина, яку я дуже поважаю та люблю. Він сказав: «Діма, вибач, якщо почнуть лити бруд на мене – це я стерплю, а якщо на родину – не витримаю». Третім був Ігор Петрович Смешко. І саме він став тією людиною, яка перевернула уявлення про виборчі перегони в Україні. Жодного ролика по телебаченню, жодного білборда, одна поїздка - зустріч із виборцями на батьківщині у Черкаській області… Рейтинги нам давали 1,4-1,9%. А в результаті саме Ігор Смешко став головною сенсацією виборчих перегонів - 6,4% офіційно, а не офіційно – 9,6%. Чому кажу не офіційно, бо 3,5% у нас просто вкрали, перекидаючи наші бюлетені то одному, то іншому кандидатові. Цього разу так не буде, цього разу ми захистимо свій вибір!

- А що далі?

- А далі поєднання досвіду, мудрості Ігоря Смешка та молодості й бажання все зробити для країни Володимира Зеленського дасть потрібний для країни результат. Штаб Ігоря Смешка я очолив саме для того, щоб підставити плече цим прекрасним людям і зробити так, щоб у Верховній Раді була коаліція між президентською силою «Слуга народу» та партією Ігоря Смешка «Сила і честь». Їх об’єднання – найкращий вихід для України.

 


Олег КНЯЖИЧКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

665

Із 20 по 22 вересня на Вінниччині триватиме Всеукраїнський Конгрес сімей. Його організовують Рада церков та Рада національно-культурних ...

397

Рішенням Томашпільського районного суду Вінницької області у червні задоволено позовну заяву керівника Могилів-Подільської місцевої ...

245

Гучну заяву сьогодні у Києві зробили представники Вінницької обласної громадської організації "Батьківщина молода". Вони закликали ...

244

Завтра у Вінниці представлять нового голову обласної державної адміністрації. Відповідна інформація міститься на сайті Вінницької ...

243

Усі приміщення і прилеглу територію двох вінницьких університетів, про замінування яких зранку повідомили поліцію, уже обстежено. - ...