«Вінниця біжить» - на яких вулицях на п’ять годин перекриють рух транспорту

«Вінниця біжить» - на яких вулицях на п’ять годин перекриють рух транспорту

26 травня у місті пройде напівмарафон «Вінниця біжить» на дистанцію у 21,095 км. На час проведення масового забігу для автомобільного транспорту тимчасово, з  08:30 до 13:30, - буде перекрито рух по вулицях Хмельницьке шосе, проспекту Юності, вул. Порика, проспекту Космонавтів. Трамваї ж працюватимуть у звичному режимі. 

По Хмельницькому шосе буде перекрито ділянку дороги від перехрестя з вул. Пирогова до просп. Юності.

Проспект  Юності буде перекрито з непарного боку від  Хмельницького шосе до вул. Порика.

По вул. Порика рух транспорту буде призупинено від проспекту Юності до вул. 600-річчя. 

На проспекті Космонавтів буде перекрито рух від вулиці Келецької до Хмельницького шосе.

Автотранспорт курсуватиме в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій, Воїнів Інтернаціоналістів.

Під час перекриття руху муніципальні автобуси та маршрутні таксі частково змінять схеми руху. Муніципальний автобус №21 «Педучилище – Барське шосе» курсуватиме в прямому напрямку по вулицях Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе, в зворотному напрямку – без змін.

Муніципальний автобус №16 «Меморіал Визволення – Барське шосе – Аграрний університет» їздитиме в прямому напрямку по вулицях Чорновола – Театральна – Соборна – Пирогова – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе, в зворотному напрямку по вулицях Хмельницьке шосе – Юності – Келецька – Пирогова – Соборна – Театральна – Чорновола.

Маршрутне таксі №11Б «Корея – Пирогово – Барське шосе (Садове)» в прямому і зворотному напрямках перевозитимуть пасажирів по вулицях Салтикова-Щедріна – Лесі Українки – Магістратська – Театральна – Соборна – Пирогова – Келецька – Юності.

Маршрутне таксі №12А «Західний автовокзал – Сабарів» курсуватимуть в прямому напрямку – без змін, в зворотному напрямку по вулицях Юності – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе.

 

Маршрутне таксі №13А «Вул. Князів Коріатовичів – Вул. Стельмаха» їздитимуть в прямому напрямку по вулицях 600-річчя – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів, в зворотному напрямку по вулицях Порика – Юності – Келецька – 600-річчя.

 

Маршрутне таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)» в прямому напрямку їхатимуть по вулицях Чорновола – Театральна – Соборна – Пирогова – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе, в зворотному напрямку по вулицях Хмельницьке шосе – Юності – Келецька – Пирогова – Соборна – Театральна – Чорновола.

Маршрутне таксі №17А «Вул. Лугова – ТЦ «Метро» перевозитимуть пасажирів в прямому напрямку по вулицях Чорновола – Театральна – Соборна – Пирогова – Келецька – Воїнів-Інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе, в зворотному напрямку по вулицях Хмельницьке шосе – Юності – Келецька – Пирогова – Соборна – Театральна – Чорновола.

 

Маршрутне таксі №17Б «Барське шосе – Вул. Лугова»: в прямому напрямку – без змін, в зворотному напрямку по вулицях Юності – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе.

Маршрутне таксі №18А «Західний автовокзал – Пирогово – Аграрний університет»: в прямому напрямку – без змін, в зворотному напрямку по вулицях Юності – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе.

Маршрутне таксі №23А «Вул. Андрія Первозванного – Муніципальний ринок»: в прямому і зворотному напрямках по вулицях 600-річчя – Келецька – Пирогова – Соборна.

Маршрутне таксі №29А «Пирогово – Вул. Чехова (ТЦ «Грош»)»: в прямому напрямку по вулицях Хмельницьке шосе – Юності – Келецька – Пирогова – Соборна, в зворотному напрямку по вулицях Соборна – Пирогова – Келецька – Воїнів-інтернаціоналістів – Хмельницьке шосе.

Забіг «Вінниця біжить» стартує 26 травня від арки Центрального міського парку. Тут буде й фініш. Рух транспорту відновиться з 13:30. 

Загалом 1100 учасників з усієї України, а також з чотирьох країн світу візьмуть участь у забігу. Головний приз – велосипед. Також грошові призи отримають ті, хто переможе на різних дистанціях.

- Це масштабна подія, яка збере тих, хто любить брати участь у подібних проектах. Ми запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу. Напівмарафон проводиться за підтримки Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради. На учасників чекає свято здоров’я, бігу та спорту, - каже заступник міського голови Галина Якубович.

Забіги пройдуть на трьох дистанціях: 1,5 км – масовий забіг для всіх бажаючих, незалежно від віку та фізичної підготовки, старт – о 9:30 год. Наступна дистанція у 10 км – для всіх бажаючих, віком від 16 років, та 21,095 км – дистанція для любителів і професійних спортсменів віком від 18 років.  Цю дистанцію учасники мають подолати за три години.

- Добре, що на рівні міста та області є підтримки марафонського руху. У нас уже зареєстровано 1100 учасників – це перевершило наші сподівання. Цього року є учасники з таких країн, як Австрія, Індія, Італія, США та Білорусь та є представники з кожного регіону України. Найстаршому учаснику 73 роки, і він побіжить напівмарафон, – зазначив генеральний директор «РІА Медіа» Олег Горобець.

Перед забігом усі учасники отримають номери з електронними чіпами, для цього  потрібно буде пред’явити оригінал паспорту, оригіналу медичної довідки чи страховки. Їх видаватимуть 25 травня у шаховому клубі Центрального міського парку, або ж 26 травня у зоні реєстрації. 

Переможців визначать окремо серед чоловіків та жінок. Вони отримають грошові винагороди від 1 000 до 10 000 грн. З деталями напівмарафону можна ознайомитися на сайті https://run.vn.ua/ .

Організатори запрошують долучатися до напівмарафону «Вінниця біжить» не тільки спортсменів, але й вболівальників. 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

511

Прокуратура Вінницької області до Тиврівського районного суду для розгляду скерувала обвинувальний акт відносно місцевого жителя за ...

347

З 19 по 23 червня в Україні, у т.ч. й на Вінниччині, переважатиме надзвичайна пожежна небезпека (5 класу). Про це повідомляє ГУ ДСНС України у ...

339

Міністерка освіти та науки Лілія Гриневич у Вінниці розповіла, що до 2023 року Уряд планує підвищити мінімальну зарплату педагогам до ...

335

       У Вінниці вперше представили раритети з музею Івана Франка, що в Львові      У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї ...

323

Портал "transfermarkt" оновив оціночні трансферні вартості футболістів після закінчення сезону 2018/2019 років. Ця зміна торкнулася й українських ...