Повернення таранного форварда

Повернення таранного форварда

Таранний форвард Ярослав Браславський розповів про причини свого повернення до "Ниви". 

- Ярославе, вітаю із поверненням до лав вінницької "Ниви". Уболівальників цікавить, чому Браславський "зав'язав" із професійним футболом понад рік тому та чому вирішив повернутись!?

- "Зав'язати" мене підштовхнула тодішня ситуація в клубі, а також особисті обставини. А вирішив повернутись, оскільки скучив за тренувальним процесом, який існує в професійному футболі. Також надіюсь, що зможу допомогти команді. 

- Гарні стосунки із наставником Колінсом Нгахою, який тренував аматорський клуб, де ти грав, вплинули на твоє рішення?

- Це одна із причин, чому я зараз у "Ниві". 

- Твій період в аматорському футболі. Як можеш його охарактеризувати?

- Гарний період. У нас була сильна команда, яка ставила максимальні завдання, амбіційний президент. Були створені якісні умови для того, щоб досягати результату. 

- Тобто ти не відчуєш значної різниці між періодом у професійному футболі та серед аматорів? Тонус і форма залишились на одному рівні?

- Різниця в тому, що аматори в основному збиралися на іграх, а у "Ниві" ми проходимо повноцінну підготовку. У зв'язку з цим форма була не на тому рівні, на якому хотілося б. Але сподіваюсь, що до початку чемпіонату України вдасться набрати потрібні кондиції. 

- Щодо ситуації в турнірній таблиці. Як вважаєш, "Ниві" з її теперішнім складом під силу поборотись за путівку до першої ліги?

- Команда гратиме в кожній грі на перемогу. А в кінці чемпіонату побачимо, де ми опинимось.

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

1218

Пропоновані кандидатури на посади голів кількох облдержадміністрацій оприлюднив віце-прем"єр-міністр України Павло Розенко. ...

404

День Державного Прапору, який українці відзначатимуть 23 серпня, традиційно розпочнеться з урочистого підняття прапора на Майдані ...

234

Міфічна загроза чи реальна перспектива Через подорожчання електроенергії для підприємств на 25% з першого липня деякі галузі опинилися ...

216

Уже 28 мільйонів українців підписали декларації зі своїми лікарями. Як переконує прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, це значить, ...

215

  ...