Танцювальний батл пенсіонерів:

Танцювальний батл пенсіонерів:


Від польки та зумби до аеробіки та латини

Перший у місті спортивно-танцювальний батл для активних пенсіонерів започаткував 23 жовтня Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці. За перемогу на сцені актового залу центру того дня змагались дві команди - загалом вісімнадцять жвавих, бадьорих і привітних жіночок. Наймолодшій з них п'ятдесят п'ять, а найстаршій - 80 років.
- Наші дівчатка з великим задоволенням готувались до цієї події цілий місяць, - каже директорка центру Галина Бачинська. - Всі вони учасниці освітніх курсів у нашому Університеті третього покоління. Тут вони співають, танцюють, малюють, навчаються основам комп'ютерної, правової та економічної грамотності та ін.
Утім, того дня пенсіонерки демонстрували виключно свої спортивні та танцювальні здібності. До участі в конкурсі запросили навіть журі, яке складалось із працівників того ж центру та оцінювало виступи учасниць аж у п'яти номінаціях.
- Цей батл - своєрідний експеримент, намагання продемонструвати досягнення наших відвідувачок, - каже завідуюча відділення денного перебування у терцентрі Тетяна Семенюк-Сотник. - Вони вивчили латиноамериканські танці, польку, зумбу, аеробіку, різноманітні ритмічні вправи зі застосуванням фітболів, степ-платформ та ін. 
Вона нагадала, що всі заняття у центрі для пенсіонерів – безкоштовні, та запросила усіх бажаючих, у т.ч. й людей із інвалідністю, приєднуватись до колективу її підопічних.
- Хочемо бачити тих пенсіонерів, які вдома не знають куди подіти свою енергію, тут ми обов'язково знайдемо їм заняття до душі та гарантуємо приємне спілкування, - каже Тетяна Семенюк-Сотник.
Одна з тих, хто знайшов в Університеті третього покоління однодумців та новий сенс життя – 70-річна вінничанка Лідія Скачко.
- Мене у терцентр запросила подруга, сказала, що сюди корисно походити, - каже жінка. - Ось і ходжу вже другий рік, щодня - з понеділка по п'ятницю, всім задоволена. І кілограмчики скинула, і друзів знайшла, і здоров'я додалось. Я тепер вже й танцювати можу, й на лижах кататись, і з онучкою далеко ходити. Всім рекомендую наш терцентр!
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

226

Місто продовжить розвиватися і розбудовуватися, залишаючись зручним і комфортним для містян Уже традиційно під час останньої сесії ...

184

У 2007 році вінничани отримали швейцарські трамваї, заінтригували всю Україну проектом власної "силіконової долини" та спекли 500 - ...

178

Новий вид соціальної допомоги встановила держава із початку січня 2019 року.  - Допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження ...

173

Із січня 2019 року розпочинається перший етап монетизації субсидій. На сайті Вінницької міської ради повідомляють, що під І етап ...

154

Митрополит Вінницький і Барський Симеон був у складі делегації на підписанні Томосу Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос ...