Танцювальний батл пенсіонерів:

Танцювальний батл пенсіонерів:


Від польки та зумби до аеробіки та латини

Перший у місті спортивно-танцювальний батл для активних пенсіонерів започаткував 23 жовтня Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці. За перемогу на сцені актового залу центру того дня змагались дві команди - загалом вісімнадцять жвавих, бадьорих і привітних жіночок. Наймолодшій з них п'ятдесят п'ять, а найстаршій - 80 років.
- Наші дівчатка з великим задоволенням готувались до цієї події цілий місяць, - каже директорка центру Галина Бачинська. - Всі вони учасниці освітніх курсів у нашому Університеті третього покоління. Тут вони співають, танцюють, малюють, навчаються основам комп'ютерної, правової та економічної грамотності та ін.
Утім, того дня пенсіонерки демонстрували виключно свої спортивні та танцювальні здібності. До участі в конкурсі запросили навіть журі, яке складалось із працівників того ж центру та оцінювало виступи учасниць аж у п'яти номінаціях.
- Цей батл - своєрідний експеримент, намагання продемонструвати досягнення наших відвідувачок, - каже завідуюча відділення денного перебування у терцентрі Тетяна Семенюк-Сотник. - Вони вивчили латиноамериканські танці, польку, зумбу, аеробіку, різноманітні ритмічні вправи зі застосуванням фітболів, степ-платформ та ін. 
Вона нагадала, що всі заняття у центрі для пенсіонерів – безкоштовні, та запросила усіх бажаючих, у т.ч. й людей із інвалідністю, приєднуватись до колективу її підопічних.
- Хочемо бачити тих пенсіонерів, які вдома не знають куди подіти свою енергію, тут ми обов'язково знайдемо їм заняття до душі та гарантуємо приємне спілкування, - каже Тетяна Семенюк-Сотник.
Одна з тих, хто знайшов в Університеті третього покоління однодумців та новий сенс життя – 70-річна вінничанка Лідія Скачко.
- Мене у терцентр запросила подруга, сказала, що сюди корисно походити, - каже жінка. - Ось і ходжу вже другий рік, щодня - з понеділка по п'ятницю, всім задоволена. І кілограмчики скинула, і друзів знайшла, і здоров'я додалось. Я тепер вже й танцювати можу, й на лижах кататись, і з онучкою далеко ходити. Всім рекомендую наш терцентр!
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

338

Понад 500 людей за день реєструють адміністратори у "Вінниця-картсервісі" У Вінниці уже з цієї осені з муніципального транспорту зникне ...

227

У поліції почали службове розслідування, поліцейського поки відсторонили від посади Близько сьомої години ранку 17 березня на ...

190

Коли борг  за газ  при виході з опалювального сезону  перевищить 340 грн, субсидія призупиняється, кажуть у "Вінницягаз Збуті" Оскільки ...

180

Водойму забруднюють мешканці приватного сектора і зливова каналізація Вишенське озеро – одне з улюблених місць відпочинку вінничан. ...

180

Двох підозрюваних затримали у Києві, третього ще шукають У Вінниці 18 березня у міському суді обрали міру запобіжного заходу 31-річному ...