Вінниця у рейтингах: Наше місто вчетверте стало №1 за комфортністю

Вінниця у рейтингах: Наше місто вчетверте стало №1 за комфортністю

Свіжі рейтинги і соцопитування були оприлюднені минулого тижня - Вінниця утримується у першій десятці, а у четвертому всеукраїнському муніципальному опитуванні знову посіла першу позицію.

  У рейтингу прозорості 100 найбільших міст України, що провела Transparency International Україна, партнером якої є неурядова громадська організація "Інститут політичних досліджень", Вінницю поставили на 9 місце.
Четвертою стала Вінниця у рейтингу "Фінансове здоров'я бюджетів міст і регіонів України" і третьою у рейтингу "Прозорість 50-ти найбільших міст України". Ці дослідження проводились в рамках спільного проекту МЦПД та Інституту економічних і соціальних реформ у Словаччині (ІNЕКО) за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Результати проекту презентували 20 березня.
Щодо прозорості, то у прес-службі Міжнародного центру перспективних досліджень повідомили:
  - Рейтинг ґрунтується на даних, отриманих із наступних джерел: відповіді на опитувальник, направлений МЦПД до 50 міських рад; відповіді на запити на інформацію, направлені МЦПД неофіційно - через третю особу ("запит таємного клієнта"); інформація у відкритому доступі на офіційних сайтах міських рад. Було досліджено 77 параметрів прозорості кожного міста. Серед трійки переможців рейтингу Суми, Львів, Вінниця.
Цікаво із показниками фінансового здоров'ям міста, де ми стали четвертими. Позаяк у попередньому рейтингу Вінниця була шостою, а перед цим аж на 33-ій позиції.
  - Найкращу динаміку продемонстрували такі міста як Вінниця, Житомир, Кропивницький. Серед регіонів найкращий прогрес мали Львівська, Чернівецька і Тернопільська області, - інформують у прес-службі організації. А ще пояснюють загальну позитивну динаміку. - Однією з основних причин стала бюджетна децентралізація, яка дозволила місцевим органам влади ефективніше використовувати фінансові ресурси.
Очікуваним для міст уже традиційно стало всеукраїнське муніципальне опитування, яке уже вчетверте провела соціологічна група "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) за підтримки Уряду Канади. І учетверте Вінниця стала лідером рейтингу за комфортністю життя серед обласних центрів держави.
  "Гордий за вінничан і рідне місто! Вітаю усіх з новиною!, - написав на своїй сторінці у ФБ мер Вінниці Сергій Моргунов. - Приємно, що у зведеному рейтингу міст в порівнянні з минулим роком у Вінниці покращились результати по індексу задоволеності якістю 22 сфер і послуг.
  Щиро радію з того, що вінничани позитивно оцінюють ті зміни, які відбуваються у місті і які результатом роботи усієї громади. Рухаємось далі!"
 


Ірина ЖУККоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

522

    Батьківщина «Щедрика» - Тульчин – цієї суботи чекає у гості всю Україну. 16 листопада пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика ...

460

Уже не перший рік мешканці будинку по вул.Ширшова, 3 у Вінниці скаржаться на одну із сусідок. Наразі двокімнатна квартира на другому ...

418

Вінницьку школу №10 утеплять, тут також замінять вікна і двері на енергозберігаючі. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський ...

397

12 листопада на вулиці Костянтина Василенка патрульні поліцейські затримали хлопця, в якого виявили наркотичні речовини. Правопорушник ...

383

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької облради, громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» та Український...