Російський актор Пашинін підписав прапор для вінничан

Російський актор Пашинін підписав прапор для вінничан

Волонтери Калинівської громадської організації "Поклик серця" і "Вінницької обласної народної самооборони" Олександр Відерський, Дмитро Станішевський та Олександр Рекало повернулися із чергової поїздки до українських військових на Сході.

  Допомогу вони возили до району Широкиного та Водяного. Зокрема, відвідали 9-й мотопіхотний батальйон (колишній батальйон тероборони Вінниччини) та бійців батальйону "Аратта" Української добровольчої армії.
Окрім продуктів харчування та іншої зібраної допомоги, бійцям "дев'ятки" вінничани відвезли відремонтовану власними силами "таблетку" (автомобіль УАЗ-452). А в батальйоні УДА на волонтерів чекала приємна несподіванка.

  - Дорогою туди ми ще не знали, що саме серед добровольців "Аратти" несе службу відомий російський актор, зірка пропагандистських "Грозових воріт" Анатолій Пашинін. Хоча, звичайно, чули, що він підтримує Україну з часів Майдану і допомагав, як міг, українським військовим, - розповів Дмитро Станішевський.

  - Я Анатолія одразу впізнав, але, про всяк випадок, перепитав, звідки він родом, чи не могли ми раніше зустрічатися - все може бути, бувають люди дуже схожі, - каже Олександр Рекало. - Він не відразу зізнався, що - справді Пашинін. Пізніше хлопці нам розповіли, що його трохи замучили журналісти і охочі сфотографуватися. Каже, що прийшов у батальйон воювати за Україну, а не бути зіркою і роздавати автографи. У розмові і побуті Пашинін дуже простий, намагається нічим не відрізнятися від усіх бійців-добровольців.

  Військовим вінницькі волонтери привезли продукти, воду, домашні закрутки, одяг та інші необхідні речі. А відомий письменник Олег Чорногуз передав на передову свої книги.

  - Нам дуже допомагають як прості вінничани, так і селяни, які восени діляться зібраним урожаєм. Збираємо допомогу і на ринках Вінниці, районних центрів. Традиційно, подяки доброчинцям військові пишуть і передають волонтерами на українському прапорі. Попросили Пашиніна, щоб він підписав прапор і для наших друзів-підприємців з Вінниці, - розповідає Олександр Відерський.

  "Витя, Толя, Женя. Благодарствуйте, Друзі. Мы крепко Вас обнимаем! Друг "Дублер", - написав на прапорі для вінничан Анатолій Пашинін, який воює під позивним "Дублер".

  Волонтери кажуть, що часто буватимуть у цьому батальйоні. Тому готові передавати вітання і гостинці російському актору від вінничан.
 


Сергій МАЛАМУРАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

329

Опору електропередач, яка вранці 9 лютого впала біля Центрального автовокзалу, цього тижня мають повністю відновити.   Причиною ж ...

302

Нинішній попит в Україні на закордонні паспорти начальник управління Державної міграційної служби у Вінницькій області Борис ...

234

Поспішіть укласти угоду із сімейним лікарем – якщо хочете обслуговуватись безплатно   Кожен вінничанин і вінничанка має підписати ...

229

«У дитинстві я багато мріяла, але знала, що усі мрії здійсняться»   Ярослава Куряча - віце - міс Вінниця-2009, переможниця "Перлини Чорного ...

214

За підозрою у хабарництві на Вінниччині затримали ще одного адвоката.   - Службовими особами прокуратури області й УСБУ у рамках ...