Нільс Томас проїде на "Volkswagen Beetle" 41 країну Європи

Нільс Томас проїде на

Проїздом у Вінниці нідерландський волонтер розповів "Місту", чого очікує від подорожі і що тепер буде розповідати про Україну

  30-річний бізнесмен із Нідерландів Нільс Томас узяв "творчу відпустку" і вирушив у подорож країнами Європи.
Він разом із своєю подругою на зеленому "жукові" "Volkswagen Beetle" планують проїхати 25 тис. км за три місяці. Нільс не просто подорожуватиме, а й займатиметься волонтерською діяльністю, зокрема допомагатиме різним громадським організаціям, які опікуються тваринами. До Вінниці Нільс потрапив саме тоді, коли у місті розгорнувся фестиваль "У пошуках Made in Ukraine". Каже, це було супер!

Щоб подорожувати, продав акції

  Не так давно Нільс був власником успішної консалтингової компанії у Еміратах. А потім придбав "Volkswagen Beetle", якому вже 17 років. І вирушив у подорож країнами Європи.
- Продав частину компанії і вирішив подорожувати і займатися благодійністю. Так і з'явився проект - "The Road Trip Guy". Побачив, що схожий дорожній тур робили у Америці, вирішив зробити й собі. Склав карту, у які міста поїду. Але, чесно кажучи, вона міняється щодня. Я хотів побачити маленькі міста, познайомитися із їхньою культурою, їжею. І розповісти про це усім моїм підписникам у соціальних мережах, у своєму блозі, - розповідає Нільс Томас.

  Нільсова подорож розпочалася із висадження яблунь у Нідерландах, де він допомагав на яблуневій фермі. Потім була Німеччина, Польща, Львів і Вінниця.
- Мета моєї поїздки - розповісти людям про дивовижні місця і людей, яких я зустріну під час своєї подорожі. А ще хочу привернути увагу до проблем різних притулків для тварин. Є люди які мені довіряють, і, можливо, вони теж вирішать допомогти цим тваринам. Подорож і волонтерство для мене рівноцінні. Поставив за мету підтримати 12 благодійних проектів, - пояснює Нільс Томас.

Поїздку в Україну відкладав через збитий "Боїнг"

  В Україну Нільс планував їхати ще кілька років тому. Але після того, як над Донеччиною збили малазійський "Боїнг", подорож відклав. Наважився тільки тепер.
- На борту літака було багато нідерландців. Нам показували відео про те, як тут люди копирсалися у речах загиблих. Це був жах. Якби три роки тому запитали нас, чи давати українцям безвіз, то б не погодилися. Шкода, що люди там, де я живу, досі бояться України. Думаю, через те, що вони її не знають, - розмірковує Нільс Томас.

  Тепер, коли побачив Україну на власні очі, його думка змінилась. Каже, безвіз добре не тільки для України.
- Добре, що Україна має безвіз, більшість країн узнали про вас. Також відкрилися нові шляхи для українців. Коли я їхав в Україну, то навіть не очікував що вона така, що тут теплі і добрі люди, не агресивно сприймають іноземців, і що смачна кухня. Приємно, що все більше українців розмовляє англійською, - каже Нільс.

"Вінниця - зелене і чисте місто"

  До Вінниці Нільс Томас приїхав якраз тоді, коли був фестиваль "У пошуках Made in Ukraine". Його вразив такий європейський фестиваль у невеличкому місті.

  - У Нідерландах про Україну мало що знають. Знають більш туристичні місця - Київ, Одеса. А от про Вінницю мало що чули. Місто мене вразило, є багато цікавих місць, зелені парки, смачна їжа. А фестиваль "У пошуках Made in Ukraine" - просто супер, багато смачної їжі, напоїв. Для мене Вінниця - це зелене і чисте місто, - ділиться своїми враженнями Нільс Томас.
У Вінниці Нільс пробув майже тиждень. Знайомився із місцевим життям і відвідав притулок для собак "Планета".

Купує товари у невеличких магазинах, аби підтримати малий бізнес

  Загалом на подорож Нільс Томас витратить 12 тисяч євро. Каже, наперед усе прораховував. Благодійна допомога у цю суму не входить.
- У цю суму лише входить проживання і харчування. Під час своєї подорожі я зупиняюся у маленьких хостелах, їжу купую у маленьких магазинах. Роблю це тому, що потрібно підтримувати малий бізнес, а великий і так виживе.

  Після Вінниці мандрівник відправився до Одеси, а звідти - до Румунії. Там планує відвідати парк, у якому живуть ведмеді, що раніше виступали у цирку, а тепер "на пенсії".
Свою волонтерську подорож Нільс Томас планує закінчити у вересні, у Нідерландах.
 


Інна МАРТОНІКОВАКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

166

Водоканал шукають постачальника рідкого хлору, бо єдиний завод-виробник в Україні уже місяць не працює. Про пониження тиску води у ...

163

           Доньку Марія Петрівна з чоловіком виглядали ще з ранку, хвилювались, адже після того, як переїхала Галя до Європи, до батьків ...

151

В апеляційному суді Вінницької області 16 липня відбулося судове засідання у справі голови ОСББ "Вінниця. Короленка,33", який із 23 червня ...

149

Послугами мобільних кейсів уже скористалися дев'ять вінничан У вінницьких центрах надання адміністративних послуг, що на Космонавтів, ...

142

"Генпрокурор Юрій Луценко: Чистимо ДФС-3. Спільно з "К" СБУ затримали керівника підрозділу ГУ ДФС у Вінницькій області та його пособника, ...