До Вінниччини придивляються голландські аграрії

До Вінниччини придивляються голландські аграрії


Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Ян Рене Кломпенхаувер завітав у Вінницю 18 травня на чолі численної делегації своїх земляків-підприємців, які розглядають можливості для розвитку свого бізнесу в Україні.

  Директори та менеджери сімнадцяти компаній цієї країни протягом двох днів спілкувалися з представниками вінницької влади, представниками податкової, митниці та інших державних установ, потенційними партнерами, а також знайомилися з роботою вже діючих на Вінниччині підприємств із іноземним капіталом.

  Ініціатор торгівельної місії до Вінниці - Посольство Королівства Нідерландів в Україні. А серед її учасників - компанії, які пропонують широкий спектр рішень, матеріалів та послуг для вирощування ягід, овочів, фруктів і картоплі; доробки, переробки та пакування продукції; системи енергозбереження та опалення; логістичні послуги та консалтинг.

  - В порівнянні з іншими регіонами, бізнес Вінницької області має одні з найтісніших зв'язків саме з голландськими підприємствами, - зауважив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.
Він познайомив гостей із інвестиційними пріоритетами та перевагами співпраці з вінницькими підприємствами.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Ян Рене Кломпенхаувер у свою чергу подякував за вичерпну презентацію.
- Те, що ваш регіон здатний до інноваційного розвитку - це надзвичайно приємна новина, - сказав він. - Важливо також те, що у вас створені справедливі, рівні, конкурентні умови для розвитку бізнесу. Бо це саме те, що ми шукаємо!

  Радниця з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліна Спаанс представила конкретні компанії, які завітали до нашої області та розповіла про специфіку їх діяльності.
- Знаємо, що саме сільське господарство - це локомотив розвитку бізнесу у вашому регіоні, - заявила вона. - Тож не дивно, що ми хотіли б співпрацювати саме у цьому напрямку.

  На завершення зустрічі Вінницький міський голова Сергій Моргунов запевнив, що міська влада відкрита для спілкування з представниками іноземного бізнесу.

  - Вінниця комфортна не лише для проживання, а й для ведення бізнесу, і це підтверджено результатами незалежного експертного оцінювання, - сказав він. - Готові обговорювати конкретні пропозиції щодо співпраці, особливо у галузі енергозбереження, а також із структурою, яка б допомогла нам напрацювати проект розвитку Південного Бугу.
 


Максим ЗОТОВКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

329

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

203

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

147

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

145

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

135

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...