Починається ремонт Київського мосту

Починається ремонт Київського мосту


Із 11 березня рух через міст - лише  для громадського транспорту

У Вінниці починають капітально ремонтувати Київський міст. Із 11 березня по мосту курсуватиме лише громадський транспорт.
У міській раді пояснюють, що рішення про ремонт - це робота на випередження, адже стан мосту не є критичним. Міст був збудований у 1962 році, і відтоді його капітально не ремонтували.
- Робили лише косметичний ремонт. Тому у 2016 році після обстеження мосту було ухвалене рішення про його капітальний ремонт. Довжина мосту складає 205 метрів, а ширина - 18,9 метра, - розповів заступник міського голови Микола Форманюк. - 2016-го департаментом капітального будівництва був оголошений тендер, який виграла київська компанія "МСУ-2" із сумою 56,5 млн грн. Торги були оголошені по сумі 67 млн грн.
Проект реалізується за підтримки Державного фонду регіонального розвитку. Із міського бюджету на ремонт виділили 10% загальної суми.
- Буде підсилення усіх конструкцій, заміна вибірково крайніх таврових балок мостової споруди, їх ремонт, підсилення плитної частини монолітною плитою, по якій ходить транспорт, а потім - укладка асфальтобетону, - повідомив заступник директора департаменту капітального будівництва міськради Василь Стасюк.
Відремонтувати міст обіцяють до кінця 2017 року. А з 11 березня до кінця листопада рух через міст буде заборонений для пішоходів, легкових та великогабаритних автомобілів. Громадський транспорт - курсуватиме за графіком. Спочатку перекриватимуть ліву частину мосту в напрямку міста, а потім - праву. У міській раді планують, що рух транспорту в обидва напрямки був відновлений повністю до кінця листопада. Утім, все залежатиме від погоди. Можливе перенесення ремонтного графіку стосуватиметься пішохідної зони, оздоблювальних робіт.

- Ви побачите, що він буде новенький, гарний і сучасний. Це розширення пішохідної зони (на 1,4 м), сучасне освітлення, оновлені проїжджа і під'їзна частини, - каже Микола Форманюк про очікуваний результат реконструкції Київського мосту.

Маршрути об'їзду на період ремонту

- Рух легкового транспорту зі сторони Хмельницького шосе в напрямку Замостя буде здійснюватися через Соборну, - розповів директор департаменту енергетики, транспорту і зв'язки Олексій Пидоченко. - Рух великовагового транспорту буде організований по вулицям Магістратській (колишня Першотравнева) і Князів Коріатовичів (колишня Свердлова). Маршрутні таксі, тролейбуси і автобуси будуть здійснювати рух по двох смугами відкритою частиною мосту по вул.Чорновола.

Коментар
Мер Вінниці Сергій Моргунов
  Цими вихідними починаємо роботи з реконструкції мосту по вул.Чорновола. Це один з ключових інфраструктурних проектів міста у цьому році. Міст був збудований на початку 60-х років минулого століття і вже потребує капітального ремонту. Вся підготовча робота була проведена торік - проектно-кошторисна документація, тендерні процедури і т. д. Цей проект так само, як було із реконструкцією дорожньої розв'язки по площі Гагаріна, ми подали на державний Фонд регіонального розвитку по співфінансуванню із держбюджетом і отримали підтвердження.
На час проведення основних робіт Київський міст буде відкритим лише для проїзду громадського транспорту і техніки екстрених служб. Для пішоходів та приватного автотранспорту він тимчасово буде перекритим.    Це вимушений захід, але сподіваємось на розуміння вінничан, адже йдеться про дуже масштабний комплекс робіт, проект стратегічний для міста.

 


Валерія ЖОВТУНКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

327

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

197

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

147

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

145

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

135

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...