На благодійному аукціоні від "Міс Вінниця-2017" зібрали понад 41 тис. грн

На благодійному аукціоні від


Виручені кошти спрямують на допомогу учасникам АТО -
закуплять біноклі і медикаменти

Уже третій рік поспіль напередодні фіналу конкурсу краси "Міс Вінниця" його організатори проводять благодійний аукціон. За умовами аукціону, учасниці готують будь-які ручні роботи і виставляють на торги. За виручені гроші співорганізатор заходу - Фонд громади "Подільська громада" - купує і передає допомогу військовослужбовцям.

Цьогорічний благодійний аукціон із назвою "Краса допоможе. Україна переможе!" відбувся 21 лютого в галереї "ІнтерШик".
- Мета одна - допомогти бійцям АТО. У благодійного фонду "Подільська громада" є замовлення, на що потрібні кошти в першу чергу, - розповів організатор конкурсу "Міс Вінниця" Євген Майданик. - У 2015 році ми збирали гроші для військового шпиталю. Торік за наші кошти ремонтували автомобіль. У цьому році будуть закуплені біноклі і необхідні медикаменти.

Початкова ціна лотів становила 200 грн. Найбільшу їх кількість - 13 із 16 - придбали саме спонсори та члени журі конкурсу краси. Загалом на 17 тис.грн, а також на 100 доларів.
- Спеціально до аукціону за кілька днів написала картину акрилом, - розповіла про свою роботу учасниця "Міс Вінниця" Олександра Баштова. - Це зустріч двох кораблів у Чорному морі. Можливо, не відомо чим закінчиться ця зустріч, але вона романтична та щира. Море - це завжди затишок, тепло і те, що несе людям позитив.
Саме Олександра представляла свою картину як перший лот. За традицією, його купує народний депутат із Вінниці Сергій Кудлаєнко. Особисто він не був присутній, але залишив 2 тис.грн саме на перший лот.
Серед учасників аукціону був американець Волтер Скотт. Він кілька років тому переїхав на Вінниччину і навіть випустив книгу поезій "Вставай, Україно!". Американець дуже хотів придбати цю картину з кораблями. Тож організатори передали американцю цю роботу. Крім того, саме Волтер Скотт купив найдорожчий лот - декорований годинник, за 10 тис. грн. Його зробила Карина Гончарук, яка прикрасила годинниковий механізм квітами.

Загалом, благодійний аукціон від учасниць "Міс Вінниця-2017" зібрав понад 41 тис.грн, перевищивши минулорічний збір майже на 9 тис. грн. Найбільше лотів - 9 із 16 - придбав один із членів журі та спонсорів конкурсу Осман Генч, власник магазину хутра. Він заплатив загалом за лоти 16 тис. грн.
Головний спонсор "Міс Вінниця" Олександр Дерун купив картину Ани Грішиної у стилі петриківського розпису, за 2 тис.грн.
- Дуже сподобалася, - поділився відчуттями Олександр Дерун про картину. - Буде прикрашати або офіс, або дім.

Паралельно з аукціоном організатори провели також лотерею, ціна білета у якій стартувала від 50 грн. Розігрували речі, надані відомими вінничанами. Приміром, від картини з підписом з кабінету міського голови Сергія Моргунова до фірмової жилетки та шарфа від музиканта Віктора Бронюка.
На що саме буде витрачено понад 41 тис.грн, за словами представниці "Подільської громади" Лесі Найчук, прозвітують на сайті фонду.
Нагадаємо, що вже 5 березня відбудеться фінал конкурсу краси "Міс Вінниця 2017".
 


Валерія ЖОВТУНКоментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

435

У Гайсині 14 жовтня сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля Skoda та вантажівки Scania. У результаті автопригоди загинув ...

312

Помер Почесний Гетьман Українського козацтва і один із засновників Руху Володимир Мулява. Про це повідомив на своїй сторінці у ...

169

Приїзд до Вінниці міністра оборони Андрія Загороднюка у рамках "Діалогів з Україною" був більше схожий на соціальний зріз суспільних ...

162

Якщо у когось зупиниться серце десь у натовпі або транспорті, врятувати його зможуть лише ті, хто поруч. Про те, як правильно надавати ...

158

Вінничани продовжують допомагати військовим, які беруть участь в ООС. Цього разу волонтери доставлять на схід країни продукти ...