Днями у Вінниці відбувся Форум «Паралельний простір». Це була гарна нагода, насамперед, для громадських організацій та ініціативних вінничан поспілкуватися з чиновниками Вінницької міської ради із різних департаментів, відвідати майстер-класи щодо розвитку своєї ГО та познайомитися з іншими активними вінничанами, які хочуть долучитися до розвитку міста.
Ще за тиждень до форуму оргкомітету Форуму довелося змінити формат самої події. Це пов’язано з карантинними обмеженнями та з рекомендацією від Вінницької міської ради про те, щоб не збирати в одному місці людей. Саме тому Форум «Паралельний простір» відбувся у двох локаціях – хаб «Місто змістів» та Креативний простір Артинов з обмеженою кількістю людей в обох приміщеннях.
«Комунікація та пошук точок дотику між громадянським суспільством та органами влади є стратегічним пріоритетом розвитку «Міста змістів». Саме тому, КП «Інститут розвитку міст» завжди підтримує змістовно, організаційно та технічно проведення таких заходів як форум «Паралельний простір». Велика вдячність представникам та представницям профільних департаментів Вінницької міської ради за співпрацю, підготовку та участь у форумі. Сподіваємось, що надалі кількість службовців, що готові розповідати громаді про свої програми, проекти та можливість співпраці з громадянським суспільством тільки збільшуватиметься і така комунікація стане звичним та повсякденним явищем не лише на великих подіях», – зазначила начальниця відділу розвитку громадянського суспільства КП «Інститут розвитку міст» Валентина Ткачук.
Протягом п’яти годин відбувались брифінги від представників та представниць профільних департаментів Вінницької міської ради. У HUB Місто змістів були директор Департамент економіки і інвестицій Максим Мартьянов та заступник директора Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради і головний архітектор Вінниці Євген Совінський. Паралельно в Креативний простір Артинов відбувався брифінг директорки Департаменту освіти Оксани Яценко та директора Департамент маркетингу міста та туризму Олександра Вешелені.
«Такі події як форум «Паралельний простір» – це завжди комунікація та синергія, руйнування стереотипів та знаходження нових партнерів. Форум – це результат на запит від громадянського суспільства про спілкування з представниками/цями департаментів ВМР, про взаємодію і пошук спільних рішень на різні проблеми та потреби. Ще одним ключовим результатом події була зустріч та планування нових проектів та між громадськими організаціями. Ми, як спілка організацій “Місто змістів”, саме в налагодженні взаємозв’язків між інститутами громадянського суспільства, між владою та ІГС вбачаємо свою основну задачу», – зазначила голова мережі ОГС “Місто змістів” Олена Данілова.
Окрім брифінгів відбулись два майстер-класи (теж паралельно в обох просторах), які були спрямовані на організаційний розвиток громадських організацій. Андрій Сидоренко, консультант з організаційного розвитку та розвитку команд, керівник спецпроекту CareYou для журналістів та співзасновник БрейнКульт розповідав про особисту та організаційну життєстійкість, як її сформувати та втримати. Відповідно в той же час в Хабі відбувся майстер-клас на тему адаптації до змін, або як перетворити опір на залученість, який провела експертка в області мотиваційного управління з міста Києва Тетяна Ємільянова.
Нагадаємо, що головною метою цього форуму є активне залучення громадського сектору до розвитку громади, налагодження комунікації з профільними департаментами міської ради та підвищення організаційної спроможності місцевих громадських організацій у післяпадемічний період. Ми докладемо усіх зусиль, щоб надалі продовжити проводити такі зустірічі для усіх містян. Слідкуйте за анонсами тут
Нагадаємо, 10 провідних експертів та 8 модулів інтенсивного навчання ― у Вінниці відбулася Школа гостинності
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook