Євро – 2024: рахунок матчу Україна-Румунія

Перша гра команди Сергія Реброва поступилась Румунії в матчі першого туру Євро-2024.  Гра закінчилась поразкою нашої команди з рахунком 0:3.

Про це пише ТСН.

“Румуни вийшли вперед на 30-й хвилині зустрічі. Воротар української збірної Андрій Лунін віддав передачу просто в ноги Деннісу Ману, після чого той зіграв у центр на Ніколає Станчу, який з-за меж штрафного красиво відправив м’яч у дальню “дев’ятку”. На старті другого тайму команда Сергія Реброва пропустила ще двічі. На 53-й хвилині Резван Марін з правого флангу дальнім ударом пробив точно під ліву стійку. На 57-й хвилині підопічні Едварда Йорданеску зробили рахунок розгромним. Після розіграшу кутового Деніс Дрегуш з близької відстані замкнув простріл Мана з правого флангу карного майданчика. Потім збірна України намагалася бодай скоротити відставання в рахунку й уникнути розгрому, однак до фінального свистка жодного разу так і не змогла вразити ворота румунської команди”, – йдеться у повідомленні.

В наступному матчі зустрінуться Бельгія та Словаччина. Поєдинок відбудеться 17 червня, початок – о 19:00 за київським часом.

Попереду в української збірної ще два матчі групового етапу континентальній першості: проти Словаччини у Дюсельдорфі (21 червня, 16:00) та з Бельгією у Штутгарті (26 червня, 19:00).

До 1/8 фіналу чемпіонату Європи вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.