8 квітня, у атмосфері тепла, радості та натхнення у Вінниці відбувся майстер-клас до Великодня для дітей, який організували Відділ молодіжної політики ВМР та VinSmart Центр.
Про це повідомляє Вінницька міська рада.
Під час майстер-класу учасники власноруч виготовляли яскраві великодні підвіски у вигляді писанок із зображенням зайчиків. Діти із захопленням творили: кожна робота була унікальною, адже у неї вкладалися фантазія, натхнення та креативність маленьких майстрів.
«Ми прагнемо, щоб у Вінниці кожна дитина мала змогу розвиватися, творити та отримувати позитивні емоції. Віримо, що саме такі заходи формують у дітей відчуття впевненості в собі, дарують натхнення і відкривають нові горизонти», – прокоментувала начальниця Відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.
Захід не лише подарував святковий настрій, а й сприяв розвитку командної взаємодії, навичок комунікації та дрібної моторики у дітей. А найголовніше – створив відчуття свята, спільності та добрих передвеликодніх емоцій.
«Саме у таких простих, але важливих моментах народжується любов до традицій, до спільного творення краси й добра. І саме це є нашою метою – створювати події, які залишають теплі спогади в серцях дітей», – зазначив директор VinSmart Центру Дмитро Мира.
Організатори подякували дітям за активну участь, а батькам – за підтримку. У VinSmart Центрі наголошують, що попереду ще більше подій, які надихають і об’єднують.
Читайте також: Вінницькі рятувальники ліквідували 8 пожеж за добу
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook