У мобільному застосунку “Резерв+” зафіксовано понад 10 тисяч звернень щодо укладення добровільного річного контракту в Збройних силах України для молоді віком 18-24 років. Про це в телемарафоні заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін.
Інформує Суспільне.
“Ми зазвичай не розкриваємо таку службову інформацію, але можемо сказати, що в застосунку “Резерв+” зареєстровано понад 10 тисяч звернень”, – зазначив Лазуткін.
Він також додав, що подати заявку на підписання “Контракту 18-24” можна не лише через “Резерв+”, а й через сайт 18-24.army.gov.ua або гарячу лінію Міністерства оборони України.
“Застосунок “Резерв+” – не єдиний “вхід”, скажімо так, в цей “периметр”, тому що є ще можливість безпосередньо в бригадах рекрутуватися, є центр рекрутингу, є сайт “18-24″. Тобто є кілька можливостей потрапити на цей контракт”, — додав він.
Що відомо про “Контракт 18-24”
Ще до інавгурації Трампа американські чиновники та представники країн НАТО закликали Україну знизити мобілізаційний вік до 18 років, оскільки треба жива сила на передовій. Зеленський відкинув такі прохання та згодом анонсував річний “Контракт 18-24”, який можуть підписати хлопці від 18 до 24 років. Серед умов: мільйон гривень, безвідсоткова іпотека та соцпакет. Контракт передбачає виключно бойові посади серед яких стрілець, гранатометник та розвідник. Підготовка триватиме понад 80 днів. Гроші також можуть отримати хлопці, які служать у війську й не мають 25 років.
Проте є ймовірність, що у підписанні можуть відмовити через здоровʼя, зокрема психічне. На ухвалення рішення впливатимуть ВЛК та представники бригад.
Серед нами опитаних військовослужбовців ставлення — в основному позитивне, бо це нові кадри у війську, вмотивовані бійці, проте між військовими може бути конфлікт серед особового складу, бо хтось прийшов за власним бажанням безкоштовно, а хтось непогану доплату.
Читайте також: Шахраї масово перевипускають SIM-карти для крадіжки грошей
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook