Три водосховища вартістю понад пів мільярда повернули державі

Три водосховища на Жмеринщині, вартість яких перевищує пів мільярда гривень, повернули з незаконного приватного користування у державну власність.

Про це Про це повідомляє Місто з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної прокуратури.

За сприяння Жмеринської окружної прокуратури виконали три рішення Господарського суду Вінницької області, постановлені за позовами прокуратури до приватного підприємства про повернення у розпорядження Барської міської громади трьох водосховищ на річці Рів загальною площею 848 га вартістю 524 млн грн, – йдеться у повідомленні.

Прокурори встановили, що приватне підприємство тривалий час використовувало водойми в комерційних цілях без сплати до місцевого бюджету коштів за оренду. Користувач безпідставно посилався на статус правонаступника ліквідованої юридичної особи, котрій у 1996 році видали державні акти на постійне користування земельними ділянками. 

На сьогодні на виконання судових рішень водосховища повернуто у розпорядження Барської міської громади. 

Читайте також: На Вінниччині судитимуть організовану злочинну групу за незаконний видобуток корисних копалин

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook