Застосунок Telegram не раз відмовлявся приєднуватися до міжнародних програм США та Великої Британії, що виявляють та видаляють матеріали, що містять насильство над дітьми в інтернеті.
Про це стало відомо журналістам BBC.
Додаток не співпрацює з американським Національним центром допомоги зниклим та експлуатованим дітям (NCMEC) та з його британським аналогом Internet Watch Foundation (IWF), які працюють над пошуком, повідомленням та видаленням матеріалів, небезпечних для дітей.
Представник IWF сказав Бі-Бі-Сі, що попри спроби співпрацювати з Telegram протягом останнього року, соцмережа не є членом IWF і не користуються жодними послугами цієї організації для блокування, запобігання та запобігання обміну зображеннями сексуального насильства над дітьми.
Оскільки Telegram не є активною частиною IWF чи NCMEC, месенджер не може находити, видаляти чи блокувати підтверджені випадки сексуального насильства, які підпадають під класифікацію NCMEC чи IWF.
Крім того, Telegram не оприлюднює звичну для інших соцмереж — як-от Meta, Snapchat і TikTok — звітність про прозорість. Інші соцмережі кожні пів року публікують список усього контенту, який вони видалили на запити поліції.
У Telegram немає такого розділу, а є лише канал у програмі без історії бібліотеки звітів про прозорість.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook